You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, March 7th 2016, 3:07pm

Hala oynanır mı

Beyler uzun süre önce oynuyodum sonra bıraktım piyasada sağlam rpg oyunu bulamadım tekrar başlamamı tavsiye edermisiniz oyuncu sayısı yüksek mi arkadaşla başlamayı düşünüyoruz

2

Monday, March 7th 2016, 3:14pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Selamun Aleyküm öncelikle tekrar hoşgeldiniz dediginiz gibi şu an ortalıkta 'kaliteli' bir mmorpg oyunu bulmak gayet zor ama Allods hala ayakta ve de sürekli oynayan bir oyuncu sayısı var ayakta kalmasının sebebi bu diyebiliriz şu an 2 server var biri F2P yani ücretsiz server ki oyuncu sayısı gayet yüksek ve taş sistemi var (rune) bu serverda durum şöyle açıkçası korkutmak da istemiyorum ama parayı veren kazanıyor ne kadar para yatırırsanız o kadar güçlü olursunuz birde P2P serverı var ki herşey adil ve nadir nesne dükkanı yok taş sistemi yok herşey 'oyunculugunuza' (playerlıgınıza) baglı aylık makul bir ücret karşılıgında katılabilirsiniz evet oyunun durumu bu. :)

3

Monday, March 7th 2016, 3:29pm

Bizim sunucuyu bizden guzel anlatmissin :) Ayrica doflamingo 7.0 guncellemesi geliyor oyuna baslamak icin tam zamani diyebilirim.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Monday, March 7th 2016, 4:06pm

p2p olayını biraz daha anlatsanıza beyler oyun içi geçiş gibi mi

5

Monday, March 7th 2016, 6:04pm

p2p olayını biraz daha anlatsanıza beyler oyun içi geçiş gibi mi
Bu konudan bilgi edinebilirsin http://allods.my.com/forum/index.php?pag…&threadID=10229. P2P sunucusuna katilmaya karar verirsende bana ozel mesaj at ekibimize alalim :)

6

Tuesday, March 8th 2016, 1:06am

Selamun Aleyküm öncelikle tekrar hoşgeldiniz dediginiz gibi şu an ortalıkta 'kaliteli' bir mmorpg oyunu bulmak gayet zor ama Allods hala ayakta ve de sürekli oynayan bir oyuncu sayısı var ayakta kalmasının sebebi bu diyebiliriz şu an 2 server var biri F2P yani ücretsiz server ki oyuncu sayısı gayet yüksek ve taş sistemi var (rune) bu serverda durum şöyle açıkçası korkutmak da istemiyorum ama parayı veren kazanıyor ne kadar para yatırırsanız o kadar güçlü olursunuz birde P2P serverı var ki herşey adil ve nadir nesne dükkanı yok taş sistemi yok herşey 'oyunculugunuza' (playerlıgınıza) baglı aylık makul bir ücret karşılıgında katılabilirsiniz evet oyunun durumu bu. :)
Eline sağlık iyi güzel yazıp anlatmissinda sen arkadaşın sorusunu anlamamissin sanırım. Veya ben mi yanlış anlıyorum acaba oyunun nasıl bişey olduğunu sormuyor ki zaten önceden oynamış oyuncu sayısını soruyor.

Oyuncu sayısı yeterli kardeşim 7.0 guncellemesi geliyor bu guncellemeyle daha da artacağı düşünülüyor gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.

7

Tuesday, March 8th 2016, 6:25am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

Tekrar başlamak için en ideal zaman..
Zaten eski oyuncular bir bir geri dönüyorlar

eee ciddi anlamda piyasada rpg oyunu yok allods gibi :)

arıca F2p ile P2p arası geçiş maalesef yok
F2p de ise eski karakterin doğrudan orda devam edebilirsin
P2p için yeniden karakter oluşturman gerekiyor 0 dan :D

oyuncu sayısına gelince de
Fp2 gayet kalabalık
P2p de yakında F2p kadar kalabalık olur
emeklerini saygıyla karşıladığım arkadaşlar canla başla çalışıyorlar :D

DİP NOT : P2p hakkında güncel bilgiye buradan ulaşabilirsin :)
http://allods.my.com/forum/index.php?pag…73114#post73114

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

This post has been edited 1 times, last edit by "BuNCH" (Mar 8th 2016, 1:13pm)

8

Tuesday, March 8th 2016, 1:09pm

Yeni gelen veya geri dönen oyuncularımıza şimdiden iyi oyunlar diliyorum,

9

Tuesday, March 8th 2016, 1:38pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Eline sağlık iyi güzel yazıp anlatmissinda sen arkadaşın sorusunu anlamamissin sanırım. Veya ben mi yanlış anlıyorum acaba oyunun nasıl bişey olduğunu sormuyor ki zaten önceden oynamış oyuncu sayısını soruyor.

Oyuncu sayısı yeterli kardeşim 7.0 guncellemesi geliyor bu guncellemeyle daha da artacağı düşünülüyor gönül rahatlığıyla başlayabilirsiniz.
Evet daha önce oynamış oyuncu sayısını sormuş ben oyuncu sayısından bahsetmek istemedim çünkü ilk önce seçmesi gereken hangi sunucuda oynayacagı yani 'bence' bu daha önemli F2P'de ki oyunculara taş konusunda yetişmesi için takdir edersinki usta 'baya' bir ödeme yapması lazım 'bana' göre daha önemli olan bu şu an. ^^
Saygılar...

10

Tuesday, March 8th 2016, 5:13pm

hepinize çok teşekkür ederim biz arkadaşlarla başlıcazda f2p düşünüyoruz

11

Tuesday, March 8th 2016, 10:01pm

Simdiden hosgeldiniz , iyi eglenceler :)

12

Wednesday, March 9th 2016, 6:24am

BuNCH

Trainee

• Send private message

hayırlı olsun diyelim.. Hoşgeldiniz şimdiden. :)

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

13

Wednesday, March 9th 2016, 1:36pm

İttifak tarafında oynarsanız yardımcı olabiliriz. Özel mesaj bırakabilirsiniz.

14

Wednesday, March 9th 2016, 1:47pm

BuNCH

Trainee

• Send private message

İttifak tarafında oynarsanız yardımcı olabiliriz. Özel mesaj bırakabilirsiniz.

Aynen ittifakta oynarsanız karşılıklı yardımlaşabiliriz. :)

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

15

Wednesday, March 9th 2016, 8:52pm

saolun gençler sınıf öneriniz varmı warrior açmayı düşünüyorum

16

Wednesday, March 9th 2016, 10:40pm

saolun gençler sınıf öneriniz varmı warrior açmayı düşünüyorum
Bence kendi tarzını bulup o sınıf üstünde yoğunlaşmalısın :)

17

Thursday, March 10th 2016, 6:55am

BuNCH

Trainee

• Send private message

daha önce oynadıysan zaten az çok biliyorsundur sınıfları..
keyif alacağın sınıfı seç bence
çünkü hiçbir sınıfın diğer sınıflardan üstünlüğü yok :D
(BENCE büyücünün sadece şekli var ama :D )
bitek tavsiye etmesem onu etmem :P

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

18

Thursday, March 10th 2016, 9:26am

NakedDinO

Beginner

• Send private message

imp kazananların tarafıdır :)
tercihini iyi yapmalısın oyun içi pm atarsan yardım edebilirim

19

Thursday, March 10th 2016, 4:59pm

eyv beyler kara büyücüde aklım kaldı ama warriordan devam edicem