You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, March 10th 2016, 10:23am

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

7.0 Güncellemesi Görüşler.

Merhaba Arkadaşlar
7.0 Güncellemesi sizlerin de bildiği üzere çok yakında gelecek.Bu güncellemeyi hepinizin sabırsızlıkla beklediğini biliyoruz bizlerde dahil.Peki bu güncellemede beklentileriniz nelerdir,bu başlık altında düşüncelerinizi fikirlerinizi bizlerle paylasabilirsiniz
.

2

Thursday, March 10th 2016, 10:55am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

7.0 bence bütün beklentileri karşılayacak gibi geliyor bana.
bu kadar beklemeye değecek bir güncelleme olacağı kesin.
Allods eski oyuncuları da bünyelerine geri çekeceği bir güncelleme ile karşımızda..

hepimize hayırlı olsun ;)

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

3

Thursday, March 10th 2016, 10:56am

7.0 dan beklentilerimiz çok. Özellikle oyuna gelen yeni sınıf dizaynları diyebilirm. İnceledeğim kadarıylada gayet hoş bir güncelleme.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Thursday, March 10th 2016, 10:57am

NakedDinO

Beginner

• Send private message

öncelikle herşeyin sıfırlanıyor olması bütün dengeleri düzene sokuyor yani geri kaldım diyebilen olmayacak.beklentiler kendi adıma konuşayım ozanı yine çöp yapmasınlar :) yeni pvp alanı,haritası olabilir ve en önemlisi şuanki oyuncuların %70 i eski elementi özlüyor hem farm hem pvp açısından çok iyidi şuanki elementin tadı tuzu yok bayrağını kapatan kolayca gezıyo eski volkan ağzında ölebi şansı yokdu kimsenin :) bence öncelik pvp alanlarının genişletilmesi ve azda olsa farm atabileceğimiz bi element olabilir.

5

Thursday, March 10th 2016, 10:58am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

7.0 dan beklentilerimiz çok. Özellikle oyuna gelen yeni sınıf dizaynları diyebilirm. İnceledeğim kadarıylada gayet hoş bir güncelleme.

merak etme özellikle senin beklentilerini karşılayacak bence :D
P2p full oyuncu olacak :D :D

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

6

Thursday, March 10th 2016, 11:00am

NakedDinO

Beginner

• Send private message

7.0 bence bütün beklentileri karşılayacak gibi geliyor bana.
bu kadar beklemeye değecek bir güncelleme olacağı kesin.
Allods eski oyuncuları da bünyelerine geri çekeceği bir güncelleme ile karşımızda..

hepimize hayırlı olsun ;)
aynen katılıyorum şuan 7.0 bekleyen oyunu bırakmış birçok arkadaşımız var bence oyun herzamankinden daha keyifli olcak

7

Thursday, March 10th 2016, 12:49pm

- Yabancı taklidi yapan TÜRK abilerimiz,kardeşlerimiz,ablalarımız 7.0 güncellemesi ile inşallah taklidi bırakıcaklar.

Oyunun en eski oyuncularından birisi olarak şunu söylemeliyimki, Freedom varken Them oluştu, bu tarz büyük birliklerin dağılmasında vesile olan kötü insanlar, şuanki dağılmış,yan yana gelse patlıycak,aynı çatı altında barınmayacak kadar birbirine kin ve nefretle dolmuş,birbirinin kuyusunu kazmaya çalışan ve daha sayamadığım binbir türlü insanların yanında iyi niyetli kalırdı ! Saygıyı sevgiyi göremedikten sonra 9.0,9.5 güncellemeside gelse tırt...

8

Thursday, March 10th 2016, 2:42pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Hadi bakalım hayırlısı Sevgi Saygı ve oyun hakkında düşüncelerimizi rahatça söyleyecegimiz bir ortam gelir umarım.

9

Tuesday, March 15th 2016, 6:25am

Evet Allodsun Büyük değişime ugrayacagı aşikar Allods 2 olarak tanıtsalar daha olumlu geçebilirdi 0 dan kurgulanmış yetenekleri ile yeni gelişimleri ile skill çalışma prensipleri ile efsane bir değişim olacak bekliyoruz Herkese hayırlı olsun şimdiden yukarda bir arkadaş kinden nefretten bahsetmiş ne kullanıyorsan banada yolla oyun oynuyoruz reelleştirme yapma sosyalleş biraz saykolaşmanın anlamı yok...şunu dersen anlarım eskisi gibi Türk birlikleri ön planda olmaz artık kimsenin saglam aktif bir birliği tekrardan canlandıracak cesareti yok yada umursamazlık durumu var herkes yerinden memnun memnun olmayanların bunu baska bir konuda baska şekilde tartışma konusu açarak neden böyleyiz gibi sorularla cevaplar aramaları daha iyi olur en azından ne istedigimizi bilip nelerin engel teşkil ettigini tespit etmiş oluruz...Bol şans İyi oyunlar
2 Dakika Adam Ol Desem Kaç Dakikam Kaldı Diyecek İnsanlar Var

10

Wednesday, March 16th 2016, 5:47pm

ogungaus

Beginner

• Send private message

Beklentim 6.0da olduğu gibi astral ada yapmanın ve ululuğun hamallıktan ibaret olmadığı grup üyelerinin akıncılardan değil oyunculardan oluştuğu bir allods
P2P

11

Friday, March 18th 2016, 12:04am

• Send private message

senelerdir online oyun oynayan birisi olarak allods gibi güzel bir oyunda oyuncu sayısının az olmasının sebepleri aşagıdakilerdir.
oyun içinde farm vede gold kasılarak karakterlerin geliştirilememesi ve yetkililerin oyuncuların karakterlerini dahada geliştirebilmek vede memnun oldukları bir oyuna destek olmak adına gücü yettiğince kimisi az kimisi çok(maddi durumuna göre ) siteden reel para ile kristal alacaklarını hesaba katmamaları(şahsen ben eskiden hem oyundan farm yapıyordum hemde destek amacı ile sitededn kristal alıyordum.Fakat allods onlinenin oyun içi farm ile loot oranlarını vede değerlerini düşürdükten sonra sadece PAY TO WİN sistemine geçtiginden sonra sihirli lamba etkinliğinden % 200 bonus çıkmasına rağmen bile elim gidipte 50 tl lik siteden kristal almadım.bunun sebebide oyun içindeki kristal satıcısı olan aracıdaki 1 kristalin nerede ise 500 gold e kadar gm ler tarafından çıkarılarak oyuncuların mecburen kredi kartı ile siteden kristal alınmaya zorlanmasıdır..Siteden ne zaman reel para ile kristal çekerim derseniz?? allods yönetiminin bu oyunu seven oyunculara ne zaman yardımcı oldugunu görürsem emin olun işte o zaman çekerim.

This post has been edited 3 times, last edit by "resatim" (Mar 18th 2016, 2:30am)

12

Sunday, March 27th 2016, 10:52pm

herşeyin sıfırlanması beraberinde çok beklentim var. gurup olarak daha zevkli pvp larin yapılacağını vede gereksiz karakterlerin ortadan kalkacağı her karakterin sınıfın olumlu etkilerinin olması. yeni item basma olayında nötr bir durum ne olacağı belli değil. genel olarak güzel olacağına inanıyorum
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

Rate this thread