You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, March 29th 2016, 11:53am

şöyle bir video var, koleksiyoncu paketinin kutu açılışı;

https://www.youtube.com/watch?v=_825iNPu2gA

mor kristaller ile binek alınabiliyor, fiyat farkı yarı yarıya(geliştiriciler, ülke ve kurlar farkı desek bile yüksek bence çünkü 2bin küsür kristal ile satın alabilmişler.) bizim alacağımız oyunun bundan farkı ne olacak? neden farklılıklar olacak? çok soru soruyorum ama maaşın yarısını vereceğim için ne alacağımı bilmem gerektiğini düşünüyorum.

This post has been edited 1 times, last edit by "aerell" (Mar 29th 2016, 3:59pm)

22

Tuesday, March 29th 2016, 9:31pm

sanıyorum moderatörler meşguller, ticket atayım dedim kapı duvar bilen varsa yardımcı olsun;
aerell has attached the following image:
  • ticket.png

23

Tuesday, March 29th 2016, 10:33pm

Rusya sunucusu ile bizim sunucumuz arasında fiyatlar farklı olmak ile birlikte; yayınlanan notlarda detaylı şekilde fiyatlar ve özellikler belirtilmiş olup,haberlerden takip edebilirsiniz.

24

Tuesday, March 29th 2016, 11:01pm

Rusya sunucusu ile bizim sunucumuz arasında fiyatlar farklı olmak ile birlikte; yayınlanan notlarda detaylı şekilde fiyatlar ve özellikler belirtilmiş olup,haberlerden takip edebilirsiniz.
evet okuma yazmam var, net olmayan yerleri sordum ve soruyorum zaten. tabii ki farklılıklar var ve bunların nedenleri merak ediyorum ( aracı ücreti, sunucu ücreti, mycom kar edemiyor mu vs), çünkü bu yama aralıkta oyunu bırakmış oyuncuları da geri kazanıp daha fazla kişiye ulaşmak için oyunculara sunulmulştu. ne yazık ki uygun yeri bulamadığım için ticket oluşturamadım burada sizlerden cevap bekliyorum.
tüketici olarak bunları bilmek benim hakkım diye düşünüyorum, çünkü gerçekten ucuz bir şey satın almıyorum.

25

Tuesday, March 29th 2016, 11:10pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

tabii ki farklılıklar var ve bunların nedenleri merak ediyorum ( aracı ücreti, sunucu ücreti, mycom kar edemiyor mu vs)

Koleksiyoncu sürümlerinde
zaten gerekli açıklama var.( Aracı ücret,sunucu ücreti ve kar gelir) bunları ne yapacaksın.Hizmete sunulmuş bir paket ve içeriği var,bunlar zaten yazılmış.
.

26

Tuesday, March 29th 2016, 11:27pm

NakedDinO

Beginner

• Send private message

evet okuma yazmam var, net olmayan yerleri sordum ve soruyorum zaten. tabii ki farklılıklar var ve bunların nedenleri merak ediyorum ( aracı ücreti, sunucu ücreti, mycom kar edemiyor mu vs), çünkü bu yama aralıkta oyunu bırakmış oyuncuları da geri kazanıp daha fazla kişiye ulaşmak için oyunculara sunulmulştu. ne yazık ki uygun yeri bulamadığım için ticket oluşturamadım burada sizlerden cevap bekliyorum.
tüketici olarak bunları bilmek benim hakkım diye düşünüyorum, çünkü gerçekten ucuz bir şey satın almıyorum.

dostum sureklı paradan maaşından bahsetmişssin paran yoksa eger yıldırıma degıl kurda bin sonucda senbı tüketicisin tam olarak sen aydınlanmak istememişsin bence utanmasan burda hesap soracaksın eger aydınlanmak veya binek isdersen oyundan pm at ne tarafda olursan ol sana senın maaşının hepsi kadar binek alabilirim .. :)

27

Wednesday, March 30th 2016, 12:33am

dostum sureklı paradan maaşından bahsetmişssin paran yoksa eger yıldırıma degıl kurda bin sonucda senbı tüketicisin tam olarak sen aydınlanmak istememişsin bence utanmasan burda hesap soracaksın eger aydınlanmak veya binek isdersen oyundan pm at ne tarafda olursan ol sana senın maaşının hepsi kadar binek alabilirim .. :)
Nakeddino; tamam o zaman ittifaktayım nickim aynı beni 135 euro masraftan kurtar çok sevinirim bir yıldırım yolla.

geri kalanı için;

kurumsal çalışmak adına cevap vermek önemli (discotach e teşekkürler, oyun içinde tam konuşamadık ama yardımcı olmaya çalıştı). sonuçta bireysel olsa da burada tüm kullanıcılara açık şekilde soru soruyorum, bu ben sordum diye dillendirmemiş diğer oyuncuların aklına takılan sorular olabilir. bu sebepten net cevaplamanız önemlidir.

This post has been edited 2 times, last edit by "aerell" (Mar 30th 2016, 1:56am)

28

Thursday, March 31st 2016, 10:51am

70. ve getiridkleri

sayın drekridhs bu yeniliklerde bizim gibi mağdur oyunculara bir şansdaha verebilecekmisiniz bu 7.0 için baştan başlıyoruz diyorsunuz bizim de baştan başlamamız için ceza almış oyunculardan süreli yada süresiz ağır suç bug veya kredikartı sahtekarlığı hariç bir af bekliyoruz biz de yeni bir sayfa açıp oyuna dönmek istiyoruz oyundaki türklerin çoğu banlı ve çoğuda geridönmek istiyor bir hak bizimde hakkımız sagılarımla ....

29

Thursday, March 31st 2016, 1:29pm

Sayın Darkdish Ao Koleksiyoncu sürümüyle alacağımız yıldırım bineğinin savaş modlarını ücretsiz olan serverda kullanabilecekmiyiz. Yoksa p2p serverındaki gibi sadece binek olarak mı kullanılacak? bilgilendirirseniz ona göre almayı düşüneceğim.
Herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

30

Thursday, March 31st 2016, 1:30pm

sayın drekridhs bu yeniliklerde bizim gibi mağdur oyunculara bir şansdaha verebilecekmisiniz bu 7.0 için baştan başlıyoruz diyorsunuz bizim de baştan başlamamız için ceza almış oyunculardan süreli yada süresiz ağır suç bug veya kredikartı sahtekarlığı hariç bir af bekliyoruz biz de yeni bir sayfa açıp oyuna dönmek istiyoruz oyundaki türklerin çoğu banlı ve çoğuda geridönmek istiyor bir hak bizimde hakkımız sagılarımla ....

Banlandılarsa haklı bir nedeni vardır kesin. Kısaca böyle bir şey söz konusu değildir.

31

Monday, April 11th 2016, 12:40pm

merhabalar

P2p serverda koleksiyoncu sürümü paketini aldım fakat oyun süresini 2 ay verdi diğer arkadaşlar 3 ay almışlar. Konuyla ilgili bilgi ve yardımlarınızı rica ederim .

32

Monday, April 11th 2016, 1:53pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Destek sistemine ticket atarak sorunu bildirin.
.

Rate this thread