You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 13th 2016, 8:57am

Abonelik

Merhaba arkadaşlar.Ben bugün hesabıma 1000 kristal çektim.Daha sonra completed fialn dedi başarıyla aşağıdakileri aldınız gibisinden sonra
hemen 1000 kristali verip abone olmak için aboneliklere girdim oradan 30 günü seçip öde ye bastıgımda şu hata çıkıyor karşıma lütfen bi yardımcı olursanız çok sevinirim (Internal service error. Please, contact our support team.)
Bu arada hesabıma aldıgım kristalin yüklenip yüklenmediğinide göremiyorum oyuna girsem desem oyun içinden bakıyım desem oyun henüz yeni
yükleniyor.eski oyunculardanım bende.Site içerisinde nereden bakabilirim kaç kristalim olduguna.Lütfen şu konuda bana bir yardımcı olun.

2

Wednesday, April 13th 2016, 10:36am

Selamlar.

Bir süre sonra tekrar deneyiniz, eğer tekrar aynı hatayı alıyorsanız Destek Sistemine ödeme sorunları başlığı altında sorgu oluşturunuz.

İyi Forumlar.

3

Wednesday, April 13th 2016, 1:31pm

Yaşadigin durumu bir cok oyuncumuz yasadi . Bazen site buga giriyor uyelik alamiyorsun . Sen denemeye devam et belki 1 saat sonra belki 1 gun sonra duzelir.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Wednesday, April 13th 2016, 6:18pm

Vallaha şimdi geldim eve.Denedim dediğiniz gibi sorun hala devam ediyor bu sorun kendi kedinemi düzeliyor.Yokmu bunun bir oluru
hep böyle yaşamak zorundamı bizim gibi başka kişilerde bu soruna kökten bi çözüm bulmaları gerekiyor hemde acilen.İnşallah olur ya.
Bu arada oyunda f2p sunucusundaki karakterimde gozkurmu hesabıma yukledim kristal ? Yüklediğim kart bilgilerime giriş yaptım hesapdaki son haraketlenmelere oradada ödendi gozukuyor My.com B.V. referans no filanda yazıyor ödendi yani.Benden kaynaklı değil sorun sanırım.

5

Wednesday, April 13th 2016, 8:14pm

Yok dedigim gibi bir kac gun icinde duzelir.1 kere yasarsin diger odemelerinde sıkıntı olmaz. Yarin veya obursu gun duzelir bazen oluyor boyle hatalar. Ama herkez halletti sorununu. Sen denemeye devam et attigin tickettan cevap bekle. Sorunun hallolduktan sonra aramiza katilmak icin profilime tiklayip ozel mesaj atmayi unutma :)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

6

Wednesday, April 13th 2016, 8:17pm

Tekrar teşekkür ederim dediğin gibi zamana bırakıcam düzelir inşallah.Düzeldikten sonra zaten imparatorlukta açmayı düşünüyorum karakterimi.
Dediğim gibi allods daha henüz level sınırı 50-55 zamanlarında oynuyordum 60 olduktan sonra ara vermiştim şimdi 70 olmuş.Aranıza katılmak isterim.Yardım edeceğinizdende şüphem yok.Hayırlısı

Rate this thread