You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 27th 2016, 6:01pm

68 lvl de görev bulamıyorum yardım..

arkadaşlar 67 levelde görev kalmadı görev bul dan 11-19 lvl görevler çıkıyor. ittifaktayken yaptığım dünya gizemi görevleri. bi arkadaş 68 de yeni görevler gelicek dedi lakin gelmedi. şuan 68 levelim. görev buldan çıkmıyo görev. dane haritasına geçemiyorum. yardımcı olabilecek varmı.

2

Wednesday, April 27th 2016, 6:03pm

Gorev bul yaptinmi ?

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

3

Wednesday, April 27th 2016, 6:06pm

yaptım tabi ki. malesef sadece 11-19 lvl gizem görevleri çıkıyo.

4

Wednesday, April 27th 2016, 6:13pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bilgi cildi kullanmadan görev yapıldığında bu durumla karşılaşman normal.68-69 levelde açılır tekrar.
.

5

Wednesday, April 27th 2016, 6:30pm

Bilgi cildi kullanmadan görev yapıldığında bu durumla karşılaşman normal.68-69 levelde açılır tekrar.
aslında bi 15 tane kullandım ama yetmedi demekki. lakin şuan 40 xp veren 4 lvl seviyeden düşük slotlarla nasıl 600k xp dolduracam onu düşünüyorum ?(

6

Wednesday, April 27th 2016, 6:37pm

O zaman görev atlamış olmalısın,arama butonu ile tarama yap haritayı açıp.
sürekli yapıyorum aramayı bi mucize olurda görev verir diye ama dediğim gibi aramadan sadece 11-19 lvl dünya gizemi görevleri çıkıyor.

7

Wednesday, April 27th 2016, 6:40pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

O zaman mecbur farm yapacaksın.
.

8

Wednesday, April 27th 2016, 8:47pm

postacıdan aldığım taşı kaybetmişim galiba. postacı da da görünmüyor artık. o taşı tekrar almam mümkünmü?