You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 26th 2016, 11:30am

P2P Astral

ben allods online da şu ana kadar hep korsancılıkla uğraştım bi süreliğine bırkatım tekrar geldiğimde bu p2p olayını duydum p2p ye başlıycam fakat sorumu cevaplarsanız sevinirim p2p de astarl savaşlar oluyomu astralle çıktığım vakit karşı tarafın gemilerine rastlıyabilirimiym yağmalamak için yani :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbup: :thumbup:

2

Wednesday, April 27th 2016, 3:00pm

KenanReyiz

Intermediate

Occupation: BAU Reklamcılık Bölümü

• Send private message

Tabiki , her aksam anormal sektorde gemilerle savasabilir istedigin zaman geminde astral ava cikabilirsin. Baslamaya karar verirsen profilime girip ozel mesaj at aramiza bekleriz :)

Forgotten Birliği Define Avcısı
Smugglers Paradise - P2P

3

Wednesday, April 27th 2016, 4:43pm

cevap için çok teşekkürler 1-2 haftaya kalmaz aranızdayım ilk başta şüpheliydim ama bir krinin neredeyse 1k g olduğunu görünce kesinlikle p2pye geçmem gerektiğini anladım.buda 2.çarım
(Gibberlings is watching)

4

Thursday, April 28th 2016, 11:20am

cevap için çok teşekkürler 1-2 haftaya kalmaz aranızdayım ilk başta şüpheliydim ama bir krinin neredeyse 1k g olduğunu görünce kesinlikle p2pye geçmem gerektiğini anladım.buda 2.çarım
(Gibberlings is watching)

parayı verenin düdüğü çalamadığı emeğin hakim olduğu ve adaletli server olduğunu düşündügüm p2p ye bekleriz kardeşim

Rate this thread