You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 8th 2016, 4:25pm

Oyundaki sihirli taş seviyesi hakkında

Beyler benim sihirli taşım şu an 34. seviye ama ben şu an 68 lvl im normal 67 npc si keserken bile çok zorlanıyorum acaba bu sihirli taşların oyunda çok bir etkisi var mı yoksa benim buildimden kaynaklı bir sorun mu?

2

Friday, July 8th 2016, 4:32pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Tabii sihirli taşın önemi var ama önemli olan item seviyeni oyundaki seviyenle eş deger tutmaya çalış talent hakkındada biraz araştırma yaparsan sorun kalmayacaktır..

3

Friday, July 8th 2016, 4:39pm

aslında itemlerimde tam hem silahçıyım hem dericiyim 2si de benim seviyemde ama galiba benim talentimde kaynaklı ;(

4

Thursday, August 4th 2016, 2:00pm

3-4 seviye taslarınız varsa problem kıyafet kalıtesı yada talentinizde olabılır. meslek kasıp sevıyenıze uygun mavi kıyafetle kendı lvlınızde npc lerı kolayca kesebılırsınız

5

Thursday, August 4th 2016, 3:17pm

34.seviye olan sihirli taş değil koruyuculuk seviyesi mür harcayan sikilleri kullandıkça yükselir sihirli taş 13. seviyeden yukarı yok . Mobları kesememen yanlış talent ve konboyu yanlış yapmandandır itemde önemli tabi sınıfını yaz ona göre yardım bulman daha kolay olur iyi forumlar
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar