You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Saturday, April 19th 2014, 12:13am

22

Wednesday, May 11th 2016, 2:14pm

Hesabıma giremiyorum

merhaba bir süre önce oyuna ara verdim facebook üzerinedn giriyordum ancak şimdi aynı hesaptan giremiyorum.
facebooktaki @facebook ile biten adresle giriş yapmaya çalışıyorum ancak kabul etmiyor şifre istiyor ama önceden zaten şifre falan almamıştım direk tıklayınca giriyordu diye hatırlıyorum , Allah kesin olarka bilendir.
şimdi ne yapmalıyım gireiblmek için?

23

Wednesday, May 11th 2016, 6:19pm

berde

Beginner

• Send private message

Bende face hesabı ile giriyordum. Face Şifremi girince yanlış diyodu sonra normal giriş yolu üzerinden e-mailimi yazıp şifreyi unuttumdan devam ettim ve şifreyi deistirdim. Sonra normal giriş yolu ile devam ettim. Ve eski karakterlerde duruyordu.
DeathSteel
İttifak 8)
TR :love:

:!: Sonu Arafda Olsa İnadına Astral :!:

24

Wednesday, May 11th 2016, 6:53pm

şifre değşitirme ekranında mail istiyor giriyorum böyle bir mail yok diyor ama :S
Bende face hesabı ile giriyordum. Face Şifremi girince yanlış diyodu sonra normal giriş yolu üzerinden e-mailimi yazıp şifreyi unuttumdan devam ettim ve şifreyi deistirdim. Sonra normal giriş yolu ile devam ettim. Ve eski karakterlerde duruyordu

25

Wednesday, May 11th 2016, 8:07pm

berde

Beginner

• Send private message

1.e-Mail inde allods ile ilgili bir ileti varmı kontrol et

2.Eğer yoksa desteğe yönelik

3.Desteği bekleyemem dersen Yeni bir hesap açıp asıl karakterine arkadaşlık isteği yolla. Böle bir oyuncu yok derse (oyuncu şuan aktif deil derse hesap silinmemiş yada çalınma mıştır) geçmiş olsun

4. Yukardakilerden hiç biri olmaz ise yeni hesap ile devam et.
DeathSteel
İttifak 8)
TR :love:

:!: Sonu Arafda Olsa İnadına Astral :!:

26

Friday, May 27th 2016, 4:38pm

Minimum 2 haftadır cevap bekliyorum destekten sorduklari soruları cevapladım fakat hala geri donmediler yetkili biri yardımcı olabilirmi

27

Friday, May 27th 2016, 5:57pm

Minimum 2 haftadır cevap bekliyorum destekten sorduklari soruları cevapladım fakat hala geri donmediler yetkili biri yardımcı olabilirmi

Ticket numaranı bana özelden yolla.Pazartesi dönüş yaparlar.
.

28

Monday, August 8th 2016, 10:24am

S.a

Hesabıma erişemiyorum lütfen yardımcı olabilecek biri bana mail atabilirmi Şimdiden teşekkürler.

29

Monday, August 8th 2016, 2:34pm

Selamlar.

Durumu daha detaylı anlatırsanız yardımcı olmaya çalışayım.

30

Monday, August 8th 2016, 2:40pm

Hesap aktarma sorunu

Üstat birkaç yerde konulara yazdımda Sanırım Sen Discotec Türk yetkilisin Rİca etsem Mail atarmısnız daha rahat konuşsak yada fake bi skyptan yazışsak

31

Monday, August 8th 2016, 2:57pm

Hesap aktarma sorunu

Kısaca sorun şuki 2014 oyunu bıraktım geri başlamak istedim Birleşme olmuş sanırım baya değişiklik var oyunda
Şu anda ID:, Şifre: veya @mail adresimden eski hesabıma erişim sağlayamıyorum.

Aktarma işlemi gerekyormuş sanırım my.com dan mail gelmiş ama aktarımla alakalı değil Şirket değişikliğiyile alakalı

Herhangi bir şekilde hesabıma erişemiyorm

Oyuna girip yeni bir hesap açtım kendimi ekledim ve 55 paladin olarak görülmekte ancak En son 60 ın üzerindeki bir sınır vardı tam hatırlayamıyorum ortalamanın üstünde bir paladindim ve astral setinin %30 u epik hale gelmişken bıraktım şu an 55 görülmekte ama ben hesaba erişeymiyorum sadece oyundan başka bir hesaptan arkadaş ekleyerek gördüm bu lvl i

Nasıl bir yol izlemem gerekiyor en hızlı şekilde hesabıma erişim nasıl sağlayabilirim.Şimdiden teşekkürler.