Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Özel Tim Etkinlik Ödülleri

Ödüllerin dağıtılmasının üzerinden 10 günden fazla bir zaman geçti. Kazananlar listesi açıklandığında benim karakter adım yanlış yazılmıştı.Bu durumun sorun yaratacağını düşünüp, 1 ay önce konuyu açan super moderatöre ilgili mesajı gönderdim. Fakat bir cevap gelmedi. Ardından Türk moderatörlerle irtibate geçtim. Yine bir geri dönüş olmadı. Konu içerisinde de düzeltilmedi, fakat ayrı bir konuda ismi hatalı yazılanların listesi oluşturuldu. P2P sunucusunda tanıdığım herkesle iletişime geçtim ve hepsinin ödüllerinin geldiğini , abonelik sürelerinin gelmediğini öğrendim. Bir süre önce hepsinin abonelik süreleri de dağıtıldı. Fakat benim oyun içi ödüllerim de ,abonelik süremde hala verilmedi bana. Bunun için ticket gönderdim. Gelen cevapta ilk önce karakter adım soruldu, ödülün gönderileceğini düşündüm, ardından P2P sunucusunda genel bir sorun olduğunu söylediler. Fakat benden başka kimsenin bu sorunu yaşadığını görmedim. Bu durumla ilgili artık kimle irtibata geçeceğimi şaşırdım, en sonunda buraya konu açmaya karar verdim. Umarım daha ilgili davranılır.

You only exist because we allow it

2

3

Merhaba, ödüllerin gönderilmiştir. Abonelik süresi ise daha sonra gönderilecektir. 1-2 gün içerisinde bunun gerçekleşeceğini düşünüyorum.

tekrar kusura bakma.

4

İlginiz için teşekkürler

5

oyun içi ödüller gelmiş bulunmakta. fakat üzerinden 2 hafta geçmesine rağmen abonelik süresi hala gelmedi.

6

Senin sorunu ilettim yolladığın Ticket zaten açıktır geri dönüş yapacaklardır.
Sen yine de Ticket numaranı bana özelden yolla.
.