You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, September 27th 2016, 4:22pm

Artık bu işin ciddiye alınmadığını düşünmeye başladım. Sayın Discotech bey zaten 15 dakikada bir attığım tickete kontrol ediyorum. Önceden problem var diye belirttiğim ticketa main.log dosyasını göndermem istendi ve dün saat 19:00 sularındam beri ticket "sürüyor" ibaresi taşımakta halada öyle. Farkındaysanız oyuna giriş yapamıyoruz. Basit bir problem olduğunu düşünmüyorum. Bugünle 5 gün oldu oyunua giriş yapamıyorum. Birliğimizde bir arkadaşımız daha öncesindende giriş yapamıyordu ve şuanda büyük bi çoğunluk oyuna erişim sağlayamıyor. Ya biz derdimizi anlatamıyoruz yada sizle anlaşamıyoruz.

22

Tuesday, September 27th 2016, 4:32pm

My.com Mağdurları

2. bir işlem yaptırdılar bana 20 dk önce tekrar bir takım dosya istediler sürecek bu iş öyle görünüyor. günde 1 tiket cevabı alabiliyor memur mesaisinde çalıştıklşarından 5 dedimi pc den kalkıp evlerine gidiyorlar heralde.
Sonuç olarak Sürecek bu iş :cursing:
Ekinler Baş vermeden kör buzağı Topallamazmış

23

Tuesday, September 27th 2016, 5:37pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Arkadaşlar ticketlere zaten her gün bakılıyor,ben sizin maduriyetinizi anlıyorum.Sizlerden ricam bu konuda sabırlı olmanız ve sizden istenilen uygulamaları cevaplamanızdır, yoğunluktan kaynaklanıyor gecikmeler.
.

24

Wednesday, September 28th 2016, 3:36pm

My.com Mağdurları

Ne yardan Ne serden Bir mektup gelmedi bu gün. Belki yarına belki bir hafta sonu tatilinden sonra ....Bekle bekleeee bekleeeee :wacko:

25

Wednesday, September 28th 2016, 4:19pm

Zephyric

Beginner

• Send private message

an itibari ile giriş yapılabiliyor
Zephyr

26

Wednesday, September 28th 2016, 4:20pm

Zephyr-

Trainee

• Send private message

Forum hesabına girişteki problemde kalkmış beyler. Bu entry kanıtıdır. Cümleten geçmiş olsun

You only exist because we allow it

27

Wednesday, September 28th 2016, 4:22pm

my.com mağdurları

eyw

28

Wednesday, September 28th 2016, 4:35pm

my.com mağdurları

Kayıp günler için KAyda değer bir telafi bkliyor sayın yetkililer

29

Wednesday, September 28th 2016, 8:15pm

Discotech

Professional

• Send private message

30

Thursday, September 29th 2016, 12:24am

my.com mağdurları

Zephyr

Sen söylemesen ben daha cevap bekliyor olacaktım saoalsın. aynı düşüncedeyiz bu konuda biz telafi beklerken Memurlar bize sorunun giderildiğini söylemekten aciz yazık harcanan emeklere yazık boş yere kaybedilen oyunculara.

31

Thursday, September 29th 2016, 12:37am

Discotech

Professional

• Send private message

Zephyr
Sen söylemesen ben daha cevap bekliyor olacaktım saoalsın. aynı düşüncedeyiz bu konuda biz telafi beklerken Memurlar bize sorunun giderildiğini söylemekten aciz yazık harcanan emeklere yazık boş yere kaybedilen oyunculara.
Yukarıdaki oyuncu arkadaşı uyardığım gibi senide şu konuda uyarıyorum yönetime karşı algı oluşturmaktan vaz geçin.

Ben sadece konuları yetkili departmanlara iletir ve mağduriyetinizi bildiririm.İleride size ne gibi telafi verirler veya vermezler buna ben karar veremem.Anlattığım gibi ben ilettim ve sorun giderildi burada kalkıp amacı saptırmaya gerek yok.
.

32

Thursday, September 29th 2016, 12:49am

siz galiba ev arkadaşısınız ben 3-4 gundur konuyu takıp edıyorum ve mod discotech ın yazıdgı yorumlarıda görüyorum adamın sizin sorunlarınızı iletip sorunu çözmesine ragmen siz hala ordan burdan kırpıp yönetime teşekkür edeceğinize moderatörü ablukaya alıyosunuz..adam sizin sorularınıza aynı gün içerisinde cevap veriyormu veriyor her problemi iletiyormu iletiyor siz hala herşeyde kusur arıyorsunuz amacınız problemi çözmek degıl yaygara cıkartmak bu cok bariz ortada ister oynayın ister oynamayın kimse sizi zorla tutmuyor burda kelime oyunu yapıcanıza bence oyununuzu oynayın ...
freddy

33

Thursday, September 29th 2016, 9:07am

siz galiba ev arkadaşısınız ben 3-4 gundur konuyu takıp edıyorum ve mod discotech ın yazıdgı yorumlarıda görüyorum adamın sizin sorunlarınızı iletip sorunu çözmesine ragmen siz hala ordan burdan kırpıp yönetime teşekkür edeceğinize moderatörü ablukaya alıyosunuz..adam sizin sorularınıza aynı gün içerisinde cevap veriyormu veriyor her problemi iletiyormu iletiyor siz hala herşeyde kusur arıyorsunuz amacınız problemi çözmek degıl yaygara cıkartmak bu cok bariz ortada ister oynayın ister oynamayın kimse sizi zorla tutmuyor burda kelime oyunu yapıcanıza bence oyununuzu oynayın ...
Biz galiba oyun arkadaşıyız. Ben 3-4 gündür konuyu takip ediyorum ve Mod Discotech'in yazdığı yorumları da görüyorum. Bizim sorunlarımızı iletmesine karşılık olarak, uyarı ile sonuçlanan haftasonu neden hizmet verilmediğini algılama teşebbüsümüz bile ablukaya alınan oyun karakterlerimizin yanında kuru da olsa boğazdan geçen bir teşekkür gibi kalıyor zaten. Bizim sorularımıza aynı gün içinde cevap veriyor mu veriyor, biz her gün abartısız 50 kere girişleri kontrol ediyor muyuz ediyoruz. Biz hala bu orantısızlığın getirdiği abukluk eşliğinde normalde kullanmayacağımız hak arayan bir üslup kullanırken; kusur aramamıza gerek kalmadan, kusur bizi her oyuna ve foruma giriş denememizde bulmuş oluyor. Amacımız ve elbette görevimiz problemi çözmek değil; problemi çözmekle görevli teknik ekibin gerçekten bizimle ilgilenip ilgilenmediğini, göz kırpma ile de bitebilen iğneleyici cevaplar arasında anlayabilmek. Biz bir avuç Türkçe konuşan p2p oyuncusu olarak, can sıkıntısına ilaç diye yönetimin liyakatini sorgulamıyoruz. Sanırım bu hususta tek beklentimiz, sorunla karşılaştığımızda gerçekten birilerinin ilgileneceğine ve çözüm sürecinde hangi aşamada olunduğuna dair güven verebilen sıklıkta geri dönüşler. Yaygara çıkartma ve kelime oyunları yapma sanatı ise zaten halihazırda sahip olduğumuz oyun oynama hürriyetini, lütfedermiş gibi direktiflerle bize sunmanızda gizli olabilir. İyi oyunlar diliyorum.

34

Thursday, September 29th 2016, 10:26am

My.com MAğdurları

Öncelikle buradan konu ile alakalı modların tek bir yardımı dokundu oda oyuncuları dizginlemek. My.com memurları 8-5 memur mesaisinde çalıştığından günde 1 tickete cevapa alarak haftasonunuda eklersek 5 günde bi oyuna giriş sorununu ancak çözdüler ki bozmaları sadece birkaç saatlerini almıştı.Burda market değil oyun yönetiyorlar ve bizde her gün için para ödüyoruz.
Oyundaki sorunun giderildiğini bile tenezzür edip iletemedi My.com memurları.
Sen durmuş aynı evdemi kalıyorsunuz. kalsak veya kalmasak sorunu değiştirmiyor durum.
5 gün gitti gün gitsin önemli değil oyunda oyuncu yok zaten olanda hafta sonu toplanıyor. ,

Oyun kapalı müdahale edecek olanlar şezlongda güneşleniyor. Malum Haftasonu

Yazık neyi anlayarak yazdın bu yazıyı veya anladınmı birşey onuda bilmiyorm.

Oyuna ve üyelere verdikleri değerden ötürü Yöneticilere burdan teşekkürlerimi sunarım.

Ayrıca sorun bulamya ihtiyacımız yok bolca mevcut bunları görerek oyunu oynuyoruz sorun şu ki azalmıyor artıyor. konuyu anlayınız sonra yorum yapın lütfen. teşekkürler iyi günler

This post has been edited 1 times, last edit by "u_9550692" (Sep 29th 2016, 10:32am)

35

Thursday, September 29th 2016, 11:04am

My.com Mağdurları

Zephyr
Yukarıdaki oyuncu arkadaşı uyardığım gibi senide şu konuda uyarıyorum yönetime karşı algı oluşturmaktan vaz geçin.

Ben sadece konuları yetkili departmanlara iletir ve mağduriyetinizi bildiririm.İleride size ne gibi telafi verirler veya vermezler buna ben karar veremem.Anlattığım gibi ben ilettim ve sorun giderildi burada kalkıp amacı saptırmaya gerek yok.

Sayın Discotech Algı oluşturmazsak teşekkür etmemiz gerekir Etmiyorsak susmak sorunların devamını getirecektir.Sorun üye kaynaklı olunca sorgu sual olmadan hesap kapatılıyor ancak sorun sistem kaynaklı olunca algı yaratmayın diyorsunuz

50 kişi olan bir serverden 5 gün uzak kalmak özellikle hafta sonu iken 1 ay geri attı beni 100k gs yi aştı insanlar ben 80 k yım daha tek başıma 14 dönerim artık. :thumbdown:

36

Thursday, September 29th 2016, 1:58pm

Discotech

Professional

• Send private message

Ben sadece konuları yetkili departmanlara iletir ve mağduriyetinizi bildiririm.İleride size ne gibi telafi verirler veya vermezler buna ben karar veremem.Anlattığım gibi ben ilettim ve sorun giderildi.

Sayın Discotech Algı oluşturmazsak teşekkür etmemiz gerekir Etmiyorsak susmak sorunların devamını getirecektir.Sorun üye kaynaklı olunca sorgu sual olmadan hesap kapatılıyor ancak sorun sistem kaynaklı olunca algı yaratmayın diyorsunuz

50 kişi olan bir serverden 5 gün uzak kalmak özellikle hafta sonu iken 1 ay geri attı beni 100k gs yi aştı insanlar ben 80 k yım daha tek başıma 14 dönerim artık.

Yukarıdaki konuda bahsettiğim gibi telafi konusunda sizlerle hem fikirim ama verilir verilmez bilemiyorum.Umarım mağduriyetiniz giderilir.
Biz galiba oyun arkadaşıyız. Ben 3-4 gündür konuyu takip ediyorum ve Mod Discotech'in yazdığı yorumları da görüyorum. Bizim sorunlarımızı iletmesine karşılık olarak, uyarı ile sonuçlanan haftasonu neden hizmet verilmediğini algılama teşebbüsümüz bile ablukaya alınan oyun karakterlerimizin yanında kuru da olsa boğazdan geçen bir teşekkür gibi kalıyor zaten. Bizim sorularımıza aynı gün içinde cevap veriyor mu veriyor, biz her gün abartısız 50 kere girişleri kontrol ediyor muyuz ediyoruz. Biz hala bu orantısızlığın getirdiği abukluk eşliğinde normalde kullanmayacağımız hak arayan bir üslup kullanırken; kusur aramamıza gerek kalmadan, kusur bizi her oyuna ve foruma giriş denememizde bulmuş oluyor. Amacımız ve elbette görevimiz problemi çözmek değil; problemi çözmekle görevli teknik ekibin gerçekten bizimle ilgilenip ilgilenmediğini, göz kırpma ile de bitebilen iğneleyici cevaplar arasında anlayabilmek. Biz bir avuç Türkçe konuşan p2p oyuncusu olarak, can sıkıntısına ilaç diye yönetimin liyakatini sorgulamıyoruz. Sanırım bu hususta tek beklentimiz, sorunla karşılaştığımızda gerçekten birilerinin ilgileneceğine ve çözüm sürecinde hangi aşamada olunduğuna dair güven verebilen sıklıkta geri dönüşler. Yaygara çıkartma ve kelime oyunları yapma sanatı ise zaten halihazırda sahip olduğumuz oyun oynama hürriyetini, lütfedermiş gibi direktiflerle bize sunmanızda gizli olabilir. İyi oyunlar diliyorum.
Bu konuda şikayetlerini bilet atıp iletmen gerek.
İyi Oyunlar.
.

37

Friday, October 7th 2016, 12:27pm

my.com Mağdurları

Destek Hizmeti
Merhaba,

Maalesef bu konuda herhangi bir şey yapamayacağımızı belirtmek isteriz.

Allods Ekibi

Verdiği hizmetlerden ötürü My.com ailesine Ticket bölümünden de teşekkür ettim ancak burdanda tekrar edeyim.
Çalışmalarınız devamı dileğiyle üyelerinize verdiğiniz değerden dolayı sizlere teşekkürü bir borç bilirim :thumbdown:

This post has been edited 1 times, last edit by "SoftDrink" (Oct 7th 2016, 12:39pm)

38

Friday, October 14th 2016, 6:54am

my.com mağdurları

Hayırlısı olsun 6 gün daha kendi ürettikleri hatayı düzeltmelerini bekleyeceğiz.6 gün sonra telafi yapılamayacağını söylerler olur biter. gene patch gene çalınan günler.

Yazık günah oyunu ne hale getirdiniz

39

Friday, October 14th 2016, 11:25am

Yeni bir patch ve aynı hata tekrar gün yüzüne çıktı. Oyundan soğutmayı çok güzel başarıyorsunuz bu konuda kucaklar dolusu teşekkür sunmak lazım Allods Team ekibine. İstemiyosanız direk söyleyin oynamayalım oyunu. İşin yoksa hafta sonu, yok günde bir ticket, yok öyle yok böyle 1 hafta daha bekle. Size ve ekibinize kolay gelsin. Abone sistemi ile oynadığım oyunda her defasında böyle bi sıkıntıyla karşılaşmak oyuna emek veririlirmi verilmezmi çok güzel ortaya çıkartıyor.

40

Friday, October 14th 2016, 11:38am

Steam İle Tekrar Giriş Problemi

Şuan bende dahil bir çok kişi steam hesabını kullanarak oyuna erişim sağlayamıyor. Steam üzerinden oyun başlatıldığında My.com Launcher yönlendirmesini yaptıktan sonra "Oturum açılıyor...." kısmında takılı kalıyor. Program log kayıtlarına baktığımda "Error: 24.09.2016 11:49:18.011 7124.6252 MyCom: Auth NetworkError ErrorCode=-2 Status=502" hatası mevcut.
Aynı şekilde Allodsun resmi sitesi üzeriden "steam sign in through" arayüzü ile giriş yapmak istedğimde "502 Bad Gateway" Hatası almaktayım. Aynı hatayı alan bir çok kişi mevcut. Manuel hesap kullanarak oyuna giriş yapılabilmekteyken steam hesabı kullananlar böyle bir problem yaşamakta. Ayrıca oyunu P2P serverında oynuyoruz ve anlayacağınız gibi oynadığımız gün için para veriyoruz. En kısa zamanda bu soruna bir çözüm bulursunuz inşallah.

Evet Allods Team ekibi yeni bir patchin gelmesiyle bizi heyecanlandırdığınız gibi sonrasında çıkan """"aynı hatayla"""" tekrar sevinci kursağında bırakmayı başarıyorsunuz insanların. Şuan alıntı yaptığım konudaki hata aynı şekilde hiç bir fark göstermeden aynı şekilde yaşanmakta. Ne siteye nede mycom launcher arayüzüne steam hesabı kullanarak oturum açılamıyor. İnşallah bu defa 1 hafta bekletmessiniz.

This post has been edited 1 times, last edit by "ondersezgin" (Oct 14th 2016, 11:46am)

Rate this thread