You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Friday, October 14th 2016, 12:06pm

my.com mağdurları

bu gün bu sorun halledilmezse daha oymannın bir manası yok çünkü 5 ay taksi diye yalvaramam millete.. geçen 6 gün gitti tekrar 6 gün her patchte 6 gün sonrada ''telafi yapılamayacaktır'' derler dalga geçer gibi olup biter . :thumbdown:

Ayrıca Discotech gelip bu konudaki şikayetinizi ticket atın demen gerek yok. onu yaptım burdanda oyuna başlayacak olan veya yeni başlayan arkadaşların oyuna ve oyuncuya verilen değeri biraz olsun görmeleri adına paylaşımda bulunuyorm.. bu güne kadarki oyuncu kayıplarına aldırmadılar ama belki bundan sonra umursarlar diye umut ediyorum..
Ekinler Baş vermeden kör buzağı Topallamazmış

42

Saturday, October 15th 2016, 3:05pm

Zephyric

Beginner

• Send private message

Steam ile giriş problemi devam ediyor, şu an steam hesabımla foruma giriş yapamıyorum.Yine haftasonu yine bekleyeceğiz.

Steam üzerinden oynayan kişiler kesinlikle my.com launcherından çıkış yapmayın. Aksi takdirde tekrar giriş yapamazsınız.
Zephyr

43

Saturday, October 15th 2016, 5:33pm

Aynı sorunu bende yaşıyorum collectors paket aldım ama steamdan giris yapamıyorum :( eski hesabımla girdim ama steam hesabımla gıremiyorum sorun bir an once düzelir ins.

44

Saturday, October 15th 2016, 8:10pm

my.com mağdurları

Steam ile giriş problemi devam ediyor, şu an steam hesabımla foruma giriş yapamıyorum.Yine haftasonu yine bekleyeceğiz.

Steam üzerinden oynayan kişiler kesinlikle my.com launcherından çıkış yapmayın. Aksi takdirde tekrar giriş yapamazsınız.
Başkan dediğin gibi launcher den çıkınca sorun oluyor ama nasıl olduysa 8 9 saat sonra düzeldi

45

Saturday, October 15th 2016, 10:32pm

Merhaba arkadaşlar bügün steamden collectors paketini satın aldım 75tl olan paket . Oyunu indirdim ama yanlıslıkla eski hesabımla girdim ve bi sorun oldugunu anladım ve megerse steamden giris yapmak lazım oda malum sorundan dolayı gırıs olmadıgı icin steamdende gırıs yapamadım . İnşallah bu sorun biran once düzeltilir . Neyse asıl sorum benım eskı hesabımdaki mail adreslimle steam mail adresim aynı steamdeki mail adresimi degıstım . Degısmeseydim bir sorun olurmuydu ? Gırıs sorunum acaba bundan dolayımıdır?

46

Saturday, October 15th 2016, 10:37pm

ben bugun collectors paketini aldım ama yanlıslıkla eskı hesabımla gırmısım steamle girmeye denedigimde giremedim. Soyle bır sorun var eskı hesabım daki maile steamdeki mailim aynı bir sorun olur mu yoksa steam mail adresimi degismem lazım mı ve bu sorun ne kdar surer acaba ?

47

Sunday, October 16th 2016, 3:00pm

ben bugun collectors paketini aldım ama yanlıslıkla eskı hesabımla gırmısım steamle girmeye denedigimde giremedim. Soyle bır sorun var eskı hesabım daki maile steamdeki mailim aynı bir sorun olur mu yoksa steam mail adresimi degismem lazım mı ve bu sorun ne kdar surer acaba ?
Herhangi bir sorun olmuyor kardeşim bende aynı şekilde kayıt işlemi yaptım. Steam hesabı ile my.com hesapları farklı oluyor. Siteye giriş yapacağında da (alış veriş) için login bölümünde hengi hesaplarla giriş yapılabileceği belirtiliyor. Steam seçip o şekilde giriş yaparsan Steam hesabının sayfasına girmiş olursun. Steam her patch ten sonra buga giriyor bide aklında bulunsun.

48

Sunday, October 16th 2016, 11:33pm

Şimdi benim sorunum tam olarak şu allods site girisine de steami sectigimde de oturum acılmıyor ve aynı sekilde my.com launcher kısmında da oturum acılıyor diyor 2 dk sonra acılmıyor diyor steamde oynaya basında yani steam hesabımla siteye de oyunada giremiyorum tam olarak sorunum bu .

49

Monday, October 17th 2016, 5:28pm

Öncelikle oyunu steam hesabına giriş yaptıktan sonra steam üzerinden indireceksin

eğer böyle yapmışsan steamdan tamir yap

sonra my.com başlatıcısı ile tamir yap

steam hesabına giriş yap tekrar almış olduğun kolleksiyoncu paketini aktif et ve oynaya bas direk olarak oyuna giriş yapacaktır veya hesabın yoksa henüz saana kaydı tamamlamak için bir mail adresi sorar mail adresini girice oyuna girer.

her patchten sonra steam muhakkak bozulur. ama şuanda çalışıyor
sorun devam ederse herhangi bir hesap ile siteye giriş yapıp ticket at

50

Friday, October 28th 2016, 7:15pm

steam uzerınden krıstal alma sorunu

daha once steam nakıtıyle krıstal almıstım allodosta sımdı ıse steam bakıyem olmasına ragmen alamıyorum yun ıcerısınde bakıye yukle dedıgımde benı masaustune atıyo otomatık men oyunu sıldım yukledım aynı sorun devam ettı lutfen bırı yardımcı olabılırmı :(

51

Wednesday, December 7th 2016, 2:56am

Clamori

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

Steam üzerinden My.Com Launcher'a giriş yapamıyorum

başlıkta da belirttiğim gibi steamdan my.com açtığımda otomatik olarak steam hesabıma giriş yapması gerek fakat giriş yapmıyor. normalde hesap adımın yazdığı yerde de you are not logged in yazıyor. steam üzerinden oynadığım hesabıma başka bir şekilde girebilir miyim? sorunumu nasıl çözebilirim?
The time has came up! Its happening!

52

Friday, December 9th 2016, 10:53am

steamden oyna dedigimde bende oto login oluyor .

53

Tuesday, December 20th 2016, 4:59pm

hesaptan çıkıp bide öyle dene istersen

54

Saturday, November 25th 2017, 10:16pm

Steam Ödeme Biçimi

steamde nasıl bir ödeme biçimi olduğunu anlatabilirmisiniz :D

55

Saturday, November 25th 2017, 10:54pm

• Send private message

Merhaba...

Kart,İninal,Mobil,Havale bu tür seçeneklerle ödeme yapabilir. Para çekebilirsiniz.

Aşağıdaki kredi kartı sağlayıcılarının kartlarıyla doğrudan ödeme yapabilirsiniz:
  • MasterCard
  • Visa
  • American Express

Ve
  • Akbank
  • Bank Asya
  • Finansbank
  • Garanti
  • Halkbank
  • Türkiye İş Bankası
  • Ptt
  • Yapı Kredi Bankası

Saygılarımla...
Allods Online Ekibi

This post has been edited 1 times, last edit by "IIFuRYII" (Nov 25th 2017, 11:04pm)

56

Saturday, November 25th 2017, 11:08pm

İlk olarak ilginiz için teşekkür ederim bir sorum daha olucaktı steam cüzdan kodu ile kristal alımı gerçekleştirebiliyormuyuz eğer gerçekleştirerbiliyorsak örnek olarak 10 tl cüzdan koduna ne kadar kristal satın alabiliyoruz ?

57

Saturday, November 25th 2017, 11:17pm

• Send private message

bir sorum daha olucaktı steam cüzdan kodu ile kristal
Hayır,Ne yazık ki Steam üzerinden Allods Online da herhangi bir şeklide kristal alımı gerçekleştiremiyoruz.Kristal alımı sadece Allods'un kendi Sitesinde mevcut. Teşekkürler.

Saygılarımla...
Allods Online Ekibi

58

Monday, November 27th 2017, 3:28pm

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

ben daha önce steamden allodsa kristal almışlığım var hemde birçok kez ama şuanda steam hesabıma bağlı olan allods online karakterimede bağlanamıyorum nedense

59

Tuesday, November 28th 2017, 3:05pm

Smugglers Paradise sunucusuna steam üzerinden hala abonelik alınıyor mu yoksa kalktı mı ?

60

Saturday, December 2nd 2017, 2:17pm

• Send private message

Merhaba...

Steam üzerinden Abonelik alımı şuan aktif değil.

Rate this thread