Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Friday, October 28th 2016, 10:25am

7.02 bu hafta bakımla birlikte Donmalar

Selamlar öncelikle,Baslıkta belırtigim gibi pvp olsun veya oyun içi gezmelerde 1-3 sec arası donmalar meydana geliyor,pc'le alakalı bısey degil, cunku benimle birlikte oyun ici arkadaslarımda'da bu gibi sorun var. Ve Bir yerden bir yere ısınlanmalarda 15-20 sec beklıyor, bir onceki hafta diyelim 2 sec yı almıyor acaba oyun turkce yama(veya patch 130 mb bısey ındırdık) ondan kaynaklımı bi yardımcı olup veya cvp verirseniz sevinirim.

2

Friday, October 28th 2016, 3:14pm

Discotech

Profesyonel

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Yama'dan kaynaklı bir sorun yok,ineternetin'den kaynaklı olma ihtimali yüksek herşey normal test edildi.
.

3

Friday, October 28th 2016, 4:20pm

Bende de var bu sorun yeni olan bişey, eskiden donma yoktu şimdi 2-3 sn donuyor arada.

4

Friday, October 28th 2016, 6:35pm

maalesef tüm türkçe oynayanlarda var bu sorun. ilgili arkadaşlara bildirelim lütfen. gerçi yarın sabah ingilizce sürümü de indirecem.

5

Friday, October 28th 2016, 6:53pm

Discotech

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

Sorun iletildi.
.

6

Saturday, October 29th 2016, 6:19am

• Özel mesaj gönder

Aynı sorun bende de var arkadaşlar. Oyunda 2-3 saniyelik donmalar yaşanıyor bu yeni güncelleme sonrasında.

7

Saturday, October 29th 2016, 9:32am

bende de var server bomboş ama lagtan geçilmiyor :D ve evet sadece türklere özel, ing. oynayanlarda sorun yok.

Bu mesaj 3 defa düzenlendi, son düzenlemeyi yapan "Arkona1" (Oct 29th 2016, 3:39pm)

8

Saturday, October 29th 2016, 12:17pm

Aynı sorunu bende yaşıyorum ve internet sorunu değil. i7 işlemcili, 6gb ekran kartlı bilgisayarda oynuyorum yinede istemci performansı turuncu oluyor. o anda da donmalar yaşanıyor zaten. Sinir bozucu bir durum.

9

Saturday, October 29th 2016, 1:59pm

Bendede var aynı sorun 3 gündür oyundan hiç zevk alamıyorum bi an önçe düzeltilse iyi olur.

10

Saturday, October 29th 2016, 3:45pm

Discotech

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

bende de var server bomboş ama lagtan geçilmiyor ve evet sadece türklere özel, ing. oynayanlarda sorun yok.
Türklere özel lag,donma v.b şeyler olmaz problem genel sorun iletildi.
.

11

Monday, October 31st 2016, 2:25pm

Discotech

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

Bende de var bu sorun yeni olan bişey, eskiden donma yoktu şimdi 2-3 sn donuyor arada.
Arkadaşlar,
Kısa video çekerek Destek sistemine ticket atmanız gerekiyor donma problemi hakkında istenilen bu.
.

12

Wednesday, November 2nd 2016, 4:55pm

Merhaba admin. Bir sorun bildirmek istiyorum yoksa bende mi diye bilgi almak istiyorum. 40. lwl de kavşak bölgesinde tekneyle çıkıp gezinti yaparken %54 de oyun donuyor nedenini sormak istiyorum

13

Wednesday, November 2nd 2016, 10:23pm

Discotech

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

Donma problemi yaşıyorsanız kısa video çekerek ticket atın lütfen.
.

14

Thursday, November 3rd 2016, 1:53am

bakım öncesinde loading ekranlarını 2 saniyede geçtiğimizi nasıl ispatlayabiliriz ? Sistem özelliklerini ve internet hızımı ek olarak göndersem olacak mı ?

You only exist because we allow it

15

Thursday, November 3rd 2016, 8:56am

Geçen haftaki bakımdan önce oyuna girmesi 2 saniye sürerken şimdi 10 saniyeden aşağı giremiyorum her map değişiminde aynı sorun var. Ayrıca oyundayken anlık fps droplar olabiliyor özellikle Novograd Nezebgrad ve Astral akademide bence bu kadar info yeterli illa videoya gerek yok.
Epilogue Smuggler Paradise
Engineer Empire Side/Utopie

16

Thursday, November 3rd 2016, 9:34am

Discotech

Profesyonel

• Özel mesaj gönder

Arkadaşlar,
Kısa video çekerek Destek sistemine ticket atmanız gerekiyor donma problemi hakkında istenilen bu.
Donma problemi yaşıyorsanız kısa video çekerek ticket atın lütfen.
Geçen haftaki bakımdan önce oyuna girmesi 2 saniye sürerken şimdi 10 saniyeden aşağı giremiyorum her map değişiminde aynı sorun var. Ayrıca oyundayken anlık fps droplar olabiliyor özellikle Novograd Nezebgrad ve Astral akademide bence bu kadar info yeterli illa videoya gerek yok.
Video çekip gönderilmesi şart belirttim yukarıda.İnfo yeterli illa video'ya gerek yok diye birşey yok gönderilmeden incelenmez.

.

17

Thursday, November 3rd 2016, 6:32pm

bu kadar insan yalancımı yani ? herkez aynı sorundan bahsediyor ama bu insanları dinleyen yokmu :)

18

Thursday, November 3rd 2016, 6:44pm

Düzeltmicekseler de keyifleri bilir arkadaşım. Girsinler bizim girdiğimiz serverdan iki tur atsınlar anlarlar.

19

Thursday, November 3rd 2016, 9:42pm

Ben anlamıyorum bu mantığı. Element krallığı sorunu içinde aynı şeyi yapıyorsunuz. Bu patchleri yaptığınızda test edilmiyor mu ? Ediliyorsa şayet bunları istememeniz hatta bunları hiç yaşamamamız lazım. Ortada bariz bir sorun var ve siz bunları istiyorsanız bu zaten yavaş yaptığınız bir işi dahada yavaş yapmak için ürettiğiniz bahanedir yalnızca. Daha kaç kere destek sisteminden, yönetimden şikayetçi olacağız ? Her zaman aynı şeyler. Aile şirketine çevirmişsiniz kimse işini düzgün yapmıyor ( ! )

You only exist because we allow it

20

Friday, November 4th 2016, 2:04pm

Lag ile karşılaşan arkadaşlar aşağıdaki gibi traceroute yapıp sonuçlarını bize ticket ile göndersinler

Resim

Bu konuyu değerlendir