You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 16th 2015, 7:59pm

Hata Kodu 1.10

Sürekli hata kodu 1.10 veriyor ve bozulmuş dosyaların olduğunu söylüyor dosyaları tamir ettirmeye tıklıyorum 5-6 saat tamir ediyor gözüküp sürekli başa dönüyor ne yapmam gerek ?

2

Tuesday, June 16th 2015, 8:06pm

Selamlar.

İnternet kota probleminiz yok ise oyun dosyalarını tamamen kaldırıp yeniden kurmanızı tavsiye edeceğim.

İyi Forumlar.

3

Tuesday, June 16th 2015, 8:54pm

2inci kez indirdigim bu gün ikincisindede aynısı oldu

4

Friday, November 18th 2016, 8:50am

merhaba aynı sorunu bende yaşıyorum bir çözümü yok mu kaldırıp indirmekten bıkmış bir haldeyim :(

5

Friday, November 18th 2016, 9:00am

ben sorunun çözümünü an itibariyle buldum
1-data/mods/ Klasorünün altına "Addons" klasörünü oluşturuyoruz. (Eğer yok sa tabi)
2-data/mods/Addons/ Klasörünün içine "readme" adında bi .txt dosyası oluşturuyoruz. Ve içine "Папка для пользовательских аддонов" bunu yapıştırıp
"undicode" olarak kaydediyoruz

addonsları yüklemeye çalışıyordum ve ordaki readme denilen şeyi silmiştim daha sonra bu hatayı aldım ve sorunum anında çözüldü boşu boşuna o kadar oyunu yeniden indirip kurmaya gerek yok :)