Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Yardım

Merhaba oyuna yeni başlıyorum. bazı arkadaşlarda yazmışlar nerede türk oyuncu daha fazla diye. bende bunu sorucam nerede birlik var , nerede yardım alabiliriz oyun hakkında bilgiler tavsiyeler. O sunucuda başlamak istiyorum sunucu ismini gereken herşeyi yazarsanız oyuna girince size ulaşmaya çalışırım.
Teşekürler.

2

Smuggler paradise serverinde türk oyuncular . İmparatorluk tarafındalar

3

Smuggler paradise serverinde türk oyuncular . İmparatorluk tarafındalar
O server obonler için diyor. ücretsiz olan serverda oyuncular yokmu bilginiz?

4

var oyuncu orda daha fazladır hatta ama ücretsiz serverda oynasanda keyif alamazsın bence

5

var oyuncu orda daha fazladır hatta ama ücretsiz serverda oynasanda keyif alamazsın bence
ne farkı var ? aralarında bi bilgim yok yeni başladım daha.

6

çok fazla nakit para yatırmak zorunda kalabilirsin. bide eski oyuncuların gücü almış başını gitmiştir yetişemezsin