You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 10th 2017, 11:39pm

• "Piston_Dustu" started this thread

Occupation: Endüstriyel Tasarım

• Send private message

My.com Yükleme Boyutu 1 GB problemi

Oyun my.com launcher aracı ile yükleniyor. Hala yükleniyor. İndir bölümünde 1 GB sonrasında oyuna başlayabileceğimiz belirtilmiş
ancak ben bulamadım. oyunun 10 GB yüklenmesini beklemek mi gerekiyor acaba?

Ya da eskiden bir launcher vardı. oyunu açmamıza yarayan. elinde linki olan varsa paylaşabilir mi?

Simple Launcher.

2

Saturday, February 11th 2017, 11:51pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
My.com Game center ile indirmeye devam et bence.Center ile başladığın zaman,belli bir GB sonra oyuna girebiliyorsun ve kalan güncellemelerin tamamı inmeye devam ediyor.Launcher ile yükleme yaptığında,tamamının inmesini beklemek zorundasın.
.

3

Friday, June 2nd 2017, 2:08pm

Alakası yok aynı sorun bende de var. my.com game center ile indirmeme rağmen 6 gb indi hala ekrana bakıyorum.

edit: 7.42 oldu hala yok.
8.22 ama hala yok.
8.87, ve yok.
9.35, inanır mısınız hala giremiyorum. 8|
9.73, yok.

veeee beklenen 10 gb doldu, şaşırtıcı ama hala yok.

çözümü buldum arkadaşlar, 10.58 gb olduğunda oyuna girebiliyorum, teşekkürler my.com! :thumbdown:

This post has been edited 7 times, last edit by "u_14706362" (Jun 2nd 2017, 3:14pm)