You are not logged in.

1

Saturday, April 1st 2017, 8:52am

Oyuncular hangi sunucuda

Selamun Aleykum. Birkaç sorum olacaktı. Paralı serverde oyuna başlamayı düşünüyorum hangi karakterdi iyi filan diye sormak istemiyorum o his bana ait :) Hangi tarafta oyuna başlayayım Türklerin yogun oldugu taraf hangisi bu konuda bir kaç bilgi verirseniz sevinirim. Herkese iyi oyunlar

This post has been edited 1 times, last edit by "AlprnBrnci" (Apr 1st 2017, 3:05pm)

2

Monday, April 3rd 2017, 10:20pm

Jinn

Intermediate

• Send private message

En son imparatorluktu ancak son durumlar ne bilmiyorum. Paralı serverdan bir arkadaş gelip bilgi verirse iyi olur.
^ . ^

3

Tuesday, April 4th 2017, 8:57am

PAralı serverde açtım karakter 7 günlük bedava deneyeyim dedim hiç kimseyi göremedim pvp kayıt yaptım yok sanırım oyuncu yok bdevada açmak istemiyorum p2win olayı mevcut o sebebten paralı serverde oynayan varsa dedigin gibi bilgi verse iyi olur ona göre yol haritası çizeceğim

4

Saturday, April 8th 2017, 1:36pm

şuan p2p sunucusunda genel anlamda şu an oyuncu yok denecek kadar az. yenş başlayan bir gurup var eskilerden 4 5kişiler ittifakta
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

5

Saturday, April 8th 2017, 6:21pm

KenanReyiz

Intermediate

• "KenanReyiz" has been banned

• Send private message

Melony cok abartiyosun bole serveri kotulemeye devam edersen zaten populasyon artmicak.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

6

Sunday, April 9th 2017, 5:59pm

gerçekler acıdır
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

7

Sunday, April 9th 2017, 6:30pm

Erenster

Beginner

• Send private message

Melony cok abartiyosun bole serveri kotulemeye devam edersen zaten populasyon artmicak.
Kenan bu oyunu bu kadar koruma isteğin neden?

8

Sunday, April 9th 2017, 6:36pm

Erenster

Beginner

• Send private message

PAralı serverde açtım karakter 7 günlük bedava deneyeyim dedim hiç kimseyi göremedim pvp kayıt yaptım yok sanırım oyuncu yok bdevada açmak istemiyorum p2win olayı mevcut o sebebten paralı serverde oynayan varsa dedigin gibi bilgi verse iyi olur ona göre yol haritası çizeceğim
1 haftalık deneme işini nasıl yaptın? bende yapmak istiyorum sen veya bir admin bilgi verebilir mi?

9

Tuesday, April 11th 2017, 5:35am

Tamam arkadaşlar paralı serverde imparatorluk tarafında bir grup türk buldum içim rahatladı :)
Eger oynamak isteyen varsa LollyCandy ekleyin pm atın beraber oynarız :)

10

Tuesday, April 11th 2017, 5:38am

1 haftalık deneme işini nasıl yaptın? bende yapmak istiyorum sen veya bir admin bilgi verebilir mi?
Paralı servere çift tıkladım abonolik gerekiyor site acıldı sonra kapattım baktım servere giriş yapmıs 1 hafta süre verdi böyle yapmıştım :)