You are not logged in.

1

Saturday, May 6th 2017, 1:02pm

Yeni açılan hesaplara 1 haflatıl ücretsiz giriş ????

Nasıl yapılıyor ben my.com olarak indirdim ama yapamadım bu arada tüm forumu aradım zıt cevaplar var :/

2

Tuesday, May 9th 2017, 4:53pm

KenanReyiz

Intermediate

• "KenanReyiz" has been banned

• Send private message

O eskidendi suresi bitti.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

3

Tuesday, May 9th 2017, 5:18pm

Aylık Abonelik hakkında

Merhabalar aylık abonelik hakkında bi sorum olcaktı. eskiden 3 ay alıma 3 ay hediye vardı hala devam ediyormu ? bide artık bu p2p serverini düzgünce reklam edip oyuncu çekmeye başlayacakmı my.com yönetimi

4

Tuesday, May 9th 2017, 5:36pm

KenanReyiz

Intermediate

• Send private message

RE: Aylık Abonelik hakkında

Merhabalar aylık abonelik hakkında bi sorum olcaktı. eskiden 3 ay alıma 3 ay hediye vardı hala devam ediyormu ? bide artık bu p2p serverini düzgünce reklam edip oyuncu çekmeye başlayacakmı my.com yönetimi

Eskiden o tarz bir promosyon vardi 3 aylik hediye vermiyodu ama gene ekstra bir sure atiyodu. P2P serverinin reklami yapilmayacak malesef. Biz oyuncular olarak elimizden geleni yapmaya calisiyoruz.

5

Tuesday, May 9th 2017, 8:16pm

Merhaba
Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen forum içerisinde arama yapmadan konu açmayınız.
.

6

Wednesday, May 10th 2017, 4:37pm

Merhaba
Konunuz uygun bölüme taşınmıştır. Lütfen forum içerisinde arama yapmadan konu açmayınız.
nereye taşındı acaba link verirseniz sevinirim

7

Thursday, May 11th 2017, 8:30pm

KenanReyiz

Intermediate

• Send private message

Allods Online Forum > Turkce > Sunucu > [P2P] Smugglers Paradise

Rate this thread