You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 28th 2017, 9:18pm

Ortalama 50 tl ödeme yaptım hiç kristal alamadım

Tam 3 seferdir hem telefondan hem de bilgisayardan hesabıma ödeme yapıyorum. (telefondan ödemede de kart kullandım, mobil ödeme değil)
Bu ödemelerin hiçbirinde 1 tane bile kristal alamadım. Desteğe başvurdum bir iki gün önce. Bana BOKU ile iletişime geçmemi söylediler. Çünkü mobil ödeme yaptığımı düşünmüşler. Onlara öyle olmadığını söyledim ve hala cevap bekliyorum.
Ama bunun dışında bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı?
Yıllardır bu oyunu oynuyorum ilk defa böyle bir şey yaşıyorum.
Bir olur iki olur tamam ama üçüncü seferde de kristal alamadım.
Lütfen bu konuyla ilgili yardımcı olun
Not düşeyim arkadaşlar...
Ben siteden para yüklüyorum ama steam üzerinden oynuyorum oyunu.
Olay böyle olunca da ben buradan yükledikçe "sadece my.com" ile giriş yapılan yerdeki hesaba gitmiş tüm para.
Yani aynı mail adresini kullanıyorum ama para farklı yere gidiyor.
Umarım çözerim bu sorunu
bu konuyla ilgili bir yetkili bana yardımcı olabilirse çok sevinirim
Keşke bir yere uyarı yazısı koysaydınız da oyunu steam üzerinden oynayanlar bu site üzerinden para yatırmasaydı.
Şimdi ne yapayım bilmiyorum. Elim kolum bağlandı resmen.
Ben parayı buradan sorunsuz bir şekilde yüklemişim ama ciddi ciddi bütün para benim steam'e geçmeden önceki hesaba gitmiş.
O hesabı steam üzerindeki ile birleştirmenin bir yolu var mı?
Yoksa oyunu kalıcı bir şekilde bırakmayı düşünüyorum

2

Wednesday, June 28th 2017, 11:27pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba,

Bu konuda maalesef forum üzerinden işlem yapamıyoruz. Lütfen sabırla ' Destek ' ekibinin vereceği cevabı bekleyin.

Özel mesajla tekrar bana ticket numaranı,sunucu ismi ve karakter isminizi yollayın.
.

3

Friday, June 30th 2017, 4:44pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Sorun çözüldüğünden konu tarafımdan kapatılmıştır.

İyi oyunlar, iyi forumlar dileriz.
.