You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 1st 2017, 10:32am

Neden Bu Kadar Sahipsiz Kaldik

sıkıntı olduğunda kimse yok imparatorluk tarafında mod neden yok ittifak tarafında var neden dolarla alım yapamıyoruz herşey Euro destekli

2

Sunday, January 1st 2017, 10:45am

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Kristal alımında bütün türkler sıkıntı çekiyo. Diğer milletten oyuncular 1 verip 3 alırken biz 3 verip 1 alıyoruz buda her zaman geride kalmamıza neden oluyo. Durum eşitlenmese bile biraz indirimli bi site olsa yada başka bişey belki oyuna daha fazla türk gelicek ama masraf okadar çokki kimse yanaşmıyor. Geçen yıl ortaya birden çıkan korsan kristal şirketi hala bölgeden kristal pazarlıyor bu sefer millet ordan alıyor ban yiyorlar yazık ya :)

3

Sunday, January 1st 2017, 12:10pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

İmparatorluk veya ittifak ne fark eder,tüm oyuncuların 2 tarafta hesapları var yöneticilere ulaşabilir.
Para birimi konusunda malesef yapacak birşey yok,bu konu defalarca dile getirilmişti.
.

4

Thursday, July 6th 2017, 9:42am

İmparatorluk veya ittifak ne fark eder,tüm oyuncuların 2 tarafta hesapları var yöneticilere ulaşabilir.
Para birimi konusunda malesef yapacak birşey yok,bu konu defalarca dile getirilmişti.
Allods'a dün başladım ve İmparatorluk tarafını seçmeye yaklaştım, ben daha 25. seviyelerde bir oyuncuyum İttifak tarafında ikinci bir karakter kasmak benim için zaman kaybı olur. İmparatorluk tarafında Moderatör yoksa bir an önce getirilmesini dilerim.