Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Steam Allods RU 7.0

Steam üzerinden Allods RU 7.0 Yayınlandı ... Sadece Rus dili desteği ile .
Link : http://store.steampowered.com/app/381640/

2

Bizlerin yani P2P de Oynuyan Oyuncuların Karakterleri ne olacak peki ? Direk Steama Aktarılcakmı karakterlerimiz yoksa sıfırdanmı başlanıcak sıfırdan başlanıcaksa eğer büyük sıkıntı okadar insanların emekleri var :huh:

3

yoksa sıfırdanmı başlanıcak sıfırdan başlanıcaksa eğer büyük sıkıntı okadar insanların emekleri var
Böyle bir durum söz konusu değil.
.

4

Steam Üzerinden giriş Yaptım Fakat aktarılmış p2p rus sunucusunu göremedim sadece bir tane f2p sunucu açılmış aktarılcak olsaydı ilk onlar aktarılmazmıydı ? ?(

5

Steam' için gerekli açıklama yapılır ilerde forumu takip edelim.Daha erken bizim için,değişikler olurmu olmazmı..
.

6

Genel Durum

P2P Sunucusu için şu günlerden itibaren ölü sunucu diyebiliriz... Bu durumu ortaya çıkmasındaki temel sorun 2 tanedir .

1 - Hala Yayınlanmayan 7.0 sürümü
-Bekleyen kişi sayısı birkaç onluktan ibarettir.
-Birçok kişi sürüm gelene kadar üyelik almamaktadır.
-Sonuç olarakta serveri tam ölüm havasına sokmuştur "Araftaki oyunun gösterdiği karakter sayısı oyundakinden çoktur)

2-Birçok p2p oyuncusu sunucusunun steam a taşınacağını ve bununda büyük bir canlılık katacağını düşünmüşken bu konudaki hayaller tamamen hüsranla yer değiştirmiştir.
-Temel tanı p2p sunucuları taşınacak oslaydı . ilk olarak steamde yayinlananmasıyla p2p sunucusunun taşınmadığını görmek olmuştur .

P2P Sunucusun ahvali ne olacağına dağir varsayımlarınızı burada benimle paylaşırsanız . Kendimize bir yol haritası çizebileceğimizi umut ediyorum .

Bekle ve Gör Politikası gibi cevapları dikkate almayacağım . Bildiklerinizi yada Düşüncelerinizi Paylaşmanızı istiyorum

Not : Mail.ru forumundan translate cevirisine göre steamdeki yeni sunucuya ileride dil desteği gelecekmiş. Artık Sorunun Cevaplarını heryerde arar oldum(olduk) . İyi Eğlenceler

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Discotech« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

7

Arkadaş Doğru Söylüyor Bu kadar İnsanın İkilemde Kalmaması lazım Bu Doğru Bir şey Değil O kadar emek O kadar harcanmış saatlerimiz var ki maddiyatı hiç saymıyorum bile Bu işler Böyle olmamalı tam bir muammayız şuanda