Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

27. 01. 2016, 14:37

Steam Allods RU 7.0

Steam üzerinden Allods RU 7.0 Yayınlandı ... Sadece Rus dili desteği ile .
Link : http://store.steampowered.com/app/381640/

2

27. 01. 2016, 17:31

Bizlerin yani P2P de Oynuyan Oyuncuların Karakterleri ne olacak peki ? Direk Steama Aktarılcakmı karakterlerimiz yoksa sıfırdanmı başlanıcak sıfırdan başlanıcaksa eğer büyük sıkıntı okadar insanların emekleri var :huh:

3

27. 01. 2016, 18:32

Discotech

Professionnel

Travail: Teknik Destek

• Envoyer un message privé

yoksa sıfırdanmı başlanıcak sıfırdan başlanıcaksa eğer büyük sıkıntı okadar insanların emekleri var
Böyle bir durum söz konusu değil.
.

4

27. 01. 2016, 18:58

Steam Üzerinden giriş Yaptım Fakat aktarılmış p2p rus sunucusunu göremedim sadece bir tane f2p sunucu açılmış aktarılcak olsaydı ilk onlar aktarılmazmıydı ? ?(

5

27. 01. 2016, 19:13

Discotech

Professionnel

Travail: Teknik Destek

• Envoyer un message privé

Steam' için gerekli açıklama yapılır ilerde forumu takip edelim.Daha erken bizim için,değişikler olurmu olmazmı..
.

6

28. 01. 2016, 19:08

Genel Durum

P2P Sunucusu için şu günlerden itibaren ölü sunucu diyebiliriz... Bu durumu ortaya çıkmasındaki temel sorun 2 tanedir .

1 - Hala Yayınlanmayan 7.0 sürümü
-Bekleyen kişi sayısı birkaç onluktan ibarettir.
-Birçok kişi sürüm gelene kadar üyelik almamaktadır.
-Sonuç olarakta serveri tam ölüm havasına sokmuştur "Araftaki oyunun gösterdiği karakter sayısı oyundakinden çoktur)

2-Birçok p2p oyuncusu sunucusunun steam a taşınacağını ve bununda büyük bir canlılık katacağını düşünmüşken bu konudaki hayaller tamamen hüsranla yer değiştirmiştir.
-Temel tanı p2p sunucuları taşınacak oslaydı . ilk olarak steamde yayinlananmasıyla p2p sunucusunun taşınmadığını görmek olmuştur .

P2P Sunucusun ahvali ne olacağına dağir varsayımlarınızı burada benimle paylaşırsanız . Kendimize bir yol haritası çizebileceğimizi umut ediyorum .

Bekle ve Gör Politikası gibi cevapları dikkate almayacağım . Bildiklerinizi yada Düşüncelerinizi Paylaşmanızı istiyorum

Not : Mail.ru forumundan translate cevirisine göre steamdeki yeni sunucuya ileride dil desteği gelecekmiş. Artık Sorunun Cevaplarını heryerde arar oldum(olduk) . İyi Eğlenceler

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (29.01.2016, 12:24)

7

29. 01. 2016, 14:27

Arkadaş Doğru Söylüyor Bu kadar İnsanın İkilemde Kalmaması lazım Bu Doğru Bir şey Değil O kadar emek O kadar harcanmış saatlerimiz var ki maddiyatı hiç saymıyorum bile Bu işler Böyle olmamalı tam bir muammayız şuanda

Noter cette discussion