You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 6th 2014, 4:30am

kristaller

merhaba,

allodstr sitesine yüklediğim fakat henüz oyundaki karakterime aktarmadığım kristallere nasıl ulaşabilirim?

2

Sunday, April 6th 2014, 7:10am

geçiş

ben sizinde birleştreceğiniz sunucununda .... çarımı buraya aktardım fakat bana kafadan saçma bir hespa adı verdi şifrem değiştirdide sanırım oyuna kendi hesabımdan giremiyorum bi site yapmışsınız allah içinhttp://tr.allods.com/migrate/gp/tr/0ptcn…auoiktifsbss612 ne profil butonu var nede hesap ayarları butonu var ben hesabıma girip bilgilerimi nasıl değiştircem

3

Sunday, April 6th 2014, 11:18am

görevdeki bug

benim beşinci kolon diye bir görevim var görevi alıyorum aldığım gibi oyundan atıyor görevi alınmamış sayıyor ne yapmalıyım ne zaman düzelir bu bug

4

Monday, April 7th 2014, 9:25am

Hop alavere dalavere

Hikayeciden aldığım sığınağa gir görevini yapıyorum ancak görevi teslim etmem gereken NPC olan KAranlık Semir sürekli olarak bana saldırıyor. zannımca kanun kaçaklarındaki şöhretim düşük olduğu için bu görevi yapamıyorum ancak kanun kaçaklarındaki şöhretimi arttırmak için bir tekrar görevide bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

This post has been edited 1 times, last edit by "kaya79" (Apr 7th 2014, 2:46pm)

5

Monday, April 7th 2014, 12:53pm

bug!

görevlerdeki buglar ne zaman düzelecek 51 levelim görevim buglu hiçbişey yapamıyorum görevi alıyorum oyundan atıyor görevi almamış sayıyor kaç gündür aynı sorunla uğraşıyorum

6

Monday, February 8th 2016, 4:47pm

Ödeme Sorunu

Hesabıma Mobil ödeme ile 250 kristal yatırdım numaramdan tam 17,66 TL alındı fakat hesabıma girdiğimde Kristallerin olmadığını
gördüm kesinlikle kendi hesabıma kristal yatırdığım ve param gitti halde kristallerim gelmedi TİCKET attım fakat cevap yok.

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Feb 8th 2016, 4:56pm)

7

Monday, February 8th 2016, 4:55pm

Selamlar.

Destek sisteminden gelecek cevabı bekleyiniz, ödeme gerçekleştiyse kristalleriniz kontrollerden sonra hesabınıza gelecektir.Kontrollerden dolayı biraz zaman alabilir.

İyi Forumlar.

8

Monday, February 8th 2016, 5:10pm

..

Hesabımda ayın 10 una kadar bonus kristalim vardı ona göre ödeme yapmıştım ticketi
türkçe yolladım bonus kristallerin süresi biterse boşu boşuna yatırmış olurum
max zaman nedir

9

Monday, February 8th 2016, 5:19pm

Göndermiş olduğunuz destek biletinde bonus kristal eventi olduğunu belirttiyseniz ona göre değerlendirilecektir.Belirtmediyseniz tekrar bildirim yapınız.Süre olarak bir zaman veremiyorum.