You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 8th 2016, 6:09pm

Çok Eskilerden Bir Söyleşi

Selam arkadaşlar ben allods online ilk çıktıgı yıl 2012 den 2014 yılına kadar oynadım bir çok birlikte bulundum REVOLUTİON birliği kurucu kadrosundaydım zamanında ozamanalar tabi oyun yeni herşey çok güzeldi oyuna pek para bulaşmamıştı yine bir maddi durum dengesizligi vardı ama son zamanlardaki gibi fazla degildi.Lafı fazla uzatmadan sizlere bir kaç sorum olacak yeni oyun hakkdında ben karakterimi 52 lwldi sanırsam enson ozamanlar o lwlde bıraktım oynamayı şimdi:

1: Bu ücretli serverlerın diger serverlarda farkı nedir ücret yatırdıktan sonra diger playerlarla taş vb konusunda eşit duruma geliyormuyuz.
2: Ücretsiz olan serverda karakterler arası uçurum varmı ve oyuncu sayısı ne durumda oynanabilirmi bizim zamanımızda her 30 snyde bir kanlı vadi vb ismini hatırlamıyorum pvp haritalarına giderdik.
3: Son olarak oyun 4 yıldan fazla piyasada hala eskisi gibi oynamaya değermi arkadaşlar samimi yorumlarınızı lütfen ESİRGEMEYİN

2

Thursday, February 11th 2016, 8:44am

1)Ucretli sunucu hakkinda p2p bolumunde dev bir rehber yapilmis ordan p2p le ilgili herseyi ogrenirsin

2)2014 de oyunu birakmissin aradan 2 yil gecmis o 2 yilda istemedigin kadar binek tomar vb esya geldi herkez daha fazla tas basti herkez d5 oldu yani ucurum denebilirmi bilemem karakterinin durumuna bagli tasin felan saglamsa 1 2 ay da arayi kapatirsin ama karakterde 4 5 seviye tas varsa itemdede en iyisini giysen karsina cikicak 10 tasli bi adami kesemezsin allodsun temel kanunu bu

3)oyun steame gelicek 7.0 patchi geliyo oyun simdi oynanmaz ama 7.0 patchi gelince bi oyuna gir bak derim ben boyle buyuk bi guncelleme gormedim resmen allods 2 cikarticaklarmis vazgecip patch olarak getirmisler

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı