You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, February 26th 2016, 10:02pm

ogungaus

Beginner

• "ogungaus" started this thread

• Send private message

Reenkarne sorunu

Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar
Sorunum reenkarne hakkında oyunda p2p sunucusunda oynamaktayım reenkarne görevlerini yapıp reenkarnasyona erişim kazandım
Daha sonra öylesine denemek için bi reenkarne oluşturdum priden ırkını vs görmek istedim ama şimdi silemiyorum
Telrar yarat seçeneğine basıp oluşturuyorum ismini vs değiştiriyorum fakat her seferinde karakterde giyilen özellikşer yüzünden karakterde değişikşik yapılamaz diyor
Kostümleri çıkardım binekten indim saksağanı kapttom aynı uyarıyo alıyorum var mı çaresini bilen
P2P

2

Saturday, February 27th 2016, 1:42am

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Karekterin üzerinde,çantada ve depoda kesinlikle hiç bir nesne olmayacak.Ayrıca gardrop sekmesine tıkla üzerinde kostümler varsa çıkart.Üzerinde ışık zerresi ve trinket varsa onlarıda çıkar.

3

Sunday, February 28th 2016, 10:15am

ogungaus

Beginner

• "ogungaus" started this thread

• Send private message

İşe yaradı çok saolasın 5 gündür kafayı yiyordum
P2P

Rate this thread