You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, February 29th 2016, 2:55pm

NeutronRase

Beginner

• "NeutronRase" started this thread

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Büyücü (Mage) Hakkında

Selamun Aleyküm öncelikle bu oyuna adımımı ilk attıgım andan itibaren büyücü oynamaktayım ve sınıfımı çok seviyorum fakat son zamanlarda bu sevgim biraz azalmış durumda pve ve raidlerde her ne kadar çok iş yapsada pvp savaşlarında 'bana göre' biraz etkisiz kalmakta her ne kadar söz kalkanı,taş duvar,yansımalar vs. yetenekleri olsada benim asıl merak ettigim ise diger sınıftaki oyuncuların ve büyücü oynayan arkadaşların ne düşündükleri çünkü genelde pvp'de pek büyücü oynayan birilerini göremiyorum evet sizin düşünceleriniz neler 7.0 güncellemesinde neler olur büyücü' de neler degişir veya büyücü sınıfında neler degişse iyi olur ?????

2

Monday, February 29th 2016, 11:54pm

Bu video sorularinin cevabi olmustur umarim :) Su an yakindigin buyucu 7.0 da pvp de dehset bir hale donuyor . Tabi pvp acisindan bunu soyleyebilirim. Pve acisinda 6.0 daki muhtesemligini bir nebze kaybedicek olsada pvp acisindan cok gelisecek.

Yetenek tablosunun adresi

Buradanda 7.0 daki yetenek ve gelisim asamasi tablosunu gorebilirsin.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 3 times, last edit by "KenanReyiz" (Mar 1st 2016, 12:03am)

3

Tuesday, March 1st 2016, 7:14am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

oyuna ilk başladığımda mage oynadım.. devamlı öldüğüm için oyundan soğumuştum :)
uzak ve kaçarak oynamaya alıştığım için okçu açtım hiç pişman olmadım :D

bence 7.0 değil 9.0 bile gelse büyücü ifla olmaz :D

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

This post has been edited 1 times, last edit by "BuNCH" (Mar 1st 2016, 8:00am)

4

Tuesday, March 1st 2016, 7:38am

oyuna ilk bağladığımda mage oynadım.. devamlı öldüğüm için oyundan soğumuştum :)

Bende buyucu oynuyordum. Savasa girdinmi ilk hedef buyucu oluyor daha dps yapamadan ölüyorsun. Dusuk zirhini tas duvar felanda cok kurtaramiyor bu dogru. Ama hedef alinmadiginda yukardaki videoda gorebilecegin gibi cidden iyi is cikariyor :thumbsup:

Şunu eklemek istiyorum ; yillarca oyunda her sinifi oynayip son seviyeye ulastim. Hangisi daha iyi daha etkili diye arastirdim. Ama sunu farkettimki her sinifin bir artisi bir eksisi var :D

This post has been edited 1 times, last edit by "KenanReyiz" (Mar 1st 2016, 7:54am)

5

Tuesday, March 1st 2016, 8:00am

BuNCH

Trainee

• Send private message

oyuna ilk başladığımda mage oynadım.. devamlı öldüğüm için oyundan soğumuştum :)

Bende buyucu oynuyordum. Savasa girdinmi ilk hedef buyucu oluyor daha dps yapamadan ölüyorsun. Dusuk zirhini tas duvar felanda cok kurtaramiyor bu dogru. Ama hedef alinmadiginda yukardaki videoda gorebilecegin gibi cidden iyi is cikariyor.

Büyücü oynamak için iyi bir oyuncu olmak yetmez çok iyi oyuncu olmak gerek bence.. ve şüphesiz çok iyi oyuncular var oyunda büyücünün hakkını veren...
bunu inkar etmek saçmalık olur ki en güzel örneği atmış olduğunuz video :)

şimdi sen bana ne kadar iyi desen de benim beynimde kalıplaşmış bir büyücü modeli var..
çünkü tecrubem o yönde.. :P

ayrıca yorumlarımda hiçbirzaman genelleme yapmam
farkındaysan" bence " 7.0 değil 9.0 bile gelse büyücü ifla olmaz :D
şahsi düşüncemi sunmuşum :)

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

6

Tuesday, March 1st 2016, 8:20am

Bende gorusune katiliyorum aslinda . Chiller tarzi cok iyi bir buyucu olmadigin surece cidden isin zorlasiyor :) Zaten pvpdede dayanabiliyor olsa cok anlamsiz olurdu :D Hem yuksek dps hem savunma . Aslinda buyucu hakkinda su soylenebilir ; Pve karakteri . Cunku yuksek dpsinin yaninda ciddi bir savunma eksikligi var ve evet dogru pvpde iyi oynayamadigin surece bir etkisi olmuyor oyuncuyuda sıkıyor.

7

Tuesday, March 1st 2016, 8:27am

BuNCH

Trainee

• Send private message

Okçu candır can.. :D
büyücü oynayabilenlere hep imrensem de
yinede bükemediğin bileği öpeceksin..
ve
ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin
felsefesi ile hareket edip Chiller i tebrik edip büyücüden vazgeçerek
yolumuza devam ediyoruz :D

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

8

Tuesday, March 1st 2016, 8:31am

Okçu candır can.. :D
büyücü oynayabilenlere hep imrensem de
yinede bükemediğin bileği öpeceksin..
ve
ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin
felsefesi ile hareket edip Chiller i tebrik edip büyücüden vazgeçerek
yolumuza devam ediyoruz :D

Ahaha aynen ole :D Bende sinifi degistirdim zaten bana gore degilmis :P

9

Tuesday, March 1st 2016, 1:30pm

NeutronRase

Beginner

• Send private message

Selamun Aleyküm tekrar şimdiden yorumlarınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum gündüzleri pek online olamıyorum kusuruma bakmayın.
Öncelikle evet defans açısından zayıf fakat bu iyi bir sınıf olmadıgı anlamınada gelmiyor dediklerinizin çogu dogru pvp' de ilk hedef olması hakkında çok haklısınız fakat işte burada oyunculuk devreye giriyor adeta kaçmak için yaratılmış bir sınıf okçu kadar olmasada gayet iyi bence bu arada KenanReyiz send galiba sınıf degiştirmişsin yeni farkettim inşallah seversin :)

10

Tuesday, March 1st 2016, 1:44pm

Selamun Aleyküm tekrar şimdiden yorumlarınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ediyorum gündüzleri pek online olamıyorum kusuruma bakmayın.
Öncelikle evet defans açısından zayıf fakat bu iyi bir sınıf olmadıgı anlamınada gelmiyor dediklerinizin çogu dogru pvp' de ilk hedef olması hakkında çok haklısınız fakat işte burada oyunculuk devreye giriyor adeta kaçmak için yaratılmış bir sınıf okçu kadar olmasada gayet iyi bence bu arada KenanReyiz send galiba sınıf degiştirmişsin yeni farkettim inşallah seversin :)

Aleykumselam , benim uyelikteki ve imzadaki foto eski hali karakterin suan muhendis oynuyorum ama neden degistirdim yanlis anlasilma olmasin buyucu yada baska bir sinifi kotulemem her sinifin artisi eksisi var. Benim oynayis tarzima pek uymadi anlasamadik buyucuyle :)

Okcuyla buyucuyude bu patchde kiyaslamak dogru olmaz. Esit sartlarda yarismiyorlar bence. 6.0 da okcu en parlayan sinif. Bu bir gercek ama 7.0 dada buyucunun parlayacagini dusunuyorum bakalim neler olacak :)

11

Tuesday, March 1st 2016, 2:00pm

NeutronRase

Beginner

• Send private message

Evet dedigin gibi her sınıfın artısı ve eksisi var ve yanlış anlamadım benimde iyi oynadıgım sınıf büyücü diger sınıflarda pek başarılı deilim okçu açısından dedigine katılmıyorum 'bence' çünkü okçuda seri dps yapan bir sınıf fakat dayanıklılıkta büyücüden pek de bir de bir farkı yok.
Konuya büyücü arkadaşların katılmasını bekliyordum ama katılan olmadı onlarında düşüncelerini merak ediyorum.

12

Tuesday, March 1st 2016, 2:29pm

BuNCH

Trainee

• Send private message

Eski büyücüler olarak biz katıldık :D
ben mükemmel bi oyuncu olduğumu düşünmüyorum ama inan büyücü ile yerden kalkamazken okçu ile daha az ölüyorum :D

"bence" büyücü çok şekil bir sınıf ama işte ben oynayamıyorum :D

inş. büyücü ile ilgili beklentilerin 7.0 ile karşılanır :)

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

13

Tuesday, March 1st 2016, 2:41pm

NeutronRase

Beginner

• Send private message

Kendimi övmek gibi olmasında ben o kadar çok yerde kalmıyorum sanırsam. :D Teşekkür ederim yorumlarınız için inşallah beklentilerimizi karşılar 7.0 ^^
Şekil olduguna kesinlikle katılıyorum. 8)

14

Wednesday, March 2nd 2016, 1:01pm

Selamlar.

İyi bir partide king sınıf, kötü bir partide sefil bir sınıftır.Kısacası mage her zaman lazım olan bir sınıf ama iyi oyunculuk gerekiyor.

15

Wednesday, March 2nd 2016, 1:17pm

NeutronRase

Beginner

• Send private message

Aynen yanında kesinlikle şifacı olması gereken bir sınıf sonra kenara çekilin ve yapabileceklerini seyredin yorumunuz için teşekkürler Mod'um . :thumbup:

16

Thursday, March 3rd 2016, 12:59am

Oyunda birçok büyücüyle tanışma fırsatım oldu.Reflexion taraf ve sınıf değiştirmemişken birleşen serverlarda dahi en iyilerden biriydi misal.Moderatörlerden Karavul'da hala sınıf değiştirmemişse en iyilerden.Bir diğer moderatör Discotech de bir zamanlar büyücülüğe gönül vermiş biri.Demem o ki,saydığım isimler hep iyi oyunculukları olan isimler.Bu karakter cidden maharet istiyor.

Saygılarımla.
Dancingfear

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Mar 3rd 2016, 1:17am)

17

Thursday, March 3rd 2016, 1:50am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Magenin tek eksik tarafı defans,bu tüm oyunlarda böyledir atak yüksek,defans düşüktür.Kısacası serilik gerektiriyor partilerin olmazsa olmazıdır hertürlü keyif alırsın seri oynarsan.
.

18

Thursday, March 3rd 2016, 6:59am

BuNCH

Trainee

• Send private message

mage şekil bir sınıf.. gerçekten hemen hemen bütün oyuncular az da olsa mage ile zaman geçirmiştir diye düşünüyorum..
ama bence NeutronRase sınıf değiştir sen demekte istemiyorum
:D

celebi42 saydığın arkadaşlar sanırım sınıf değiştirmişler :D

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

19

Thursday, March 3rd 2016, 7:51am

Şahsen bende senin gibi oyuna ilk başladığımdan beri okçu oynuyorum en iyi zamaninda da en kötü zamaninda da vazgecmedim şahsen tek yaptığım şey reenkarne ile diğer sınıfları görmek oldu sadece merak bile etmedim. Sanırım bütünleşmiş olmaktan kaynaklanıyor. Kendimce son zamanların en iyilerinden biri olduğunun kanısındayım. Yalniz burada demek istediğim okcuya geç veya kendimi övmek değil. Amaç su ki okcu ve büyücü karşılaştırıldığı için söylüyorum . Defansı ne olursa olsun her iki sınıfta düzgün kullanıldığında birer ölüm makinasidir.

20

Thursday, March 3rd 2016, 2:23pm

NeutronRase

Beginner

• Send private message

mage şekil bir sınıf.. gerçekten hemen hemen bütün oyuncular az da olsa mage ile zaman geçirmiştir diye düşünüyorum..
ama bence NeutronRase sınıf değiştir sen demekte istemiyorum
:D

celebi42 saydığın arkadaşlar sanırım sınıf değiştirmişler :D

Ya abla gerçekten büyücüyle gerçekten birleştim sayılır fakat pvp'de 1 veya 2 dmg'e gitmek koyuyor tabi bu her zaman olmuyor zaten görünmemle kaybolmam bir olur övünmek gibi olmasın gerçekten ama sınıf degiştirmek için güncellemeyi bekliyorum. :whistling:

Yorumun için teşekkürler abla tekrar konuya can kattınız. :)

Rate this thread