You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, March 15th 2016, 3:28am

İTTİFAKTAKİ TÜRKLERLE BİRLEŞTİK HEPSİ ARAMIZDA İMPARATORLUKTALAR. BÜTÜN TÜRKLER İMPARATORLUKTA ŞUAN OYUNA BAŞLAYACAK OLAN İMPARATORLUĞA GELSİN DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN PROFİLİME TIKLAYIN VEYA BİRLİĞİMİZ HAKKINDA YAZDIĞIM KONUYU OKUYUN ( TIKLA )

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 3 times, last edit by "KenanReyiz" (Jun 7th 2016, 12:39am)

2

Tuesday, March 15th 2016, 6:48am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

İmparatorluktaki Türkler olarakta arkanızdayız umarım iyice güçlenirsiniz :)
*Dipnot: Kesinlikle imparatorluk tarafındaki Türk birliği ile bir düşmanlık veya rekabet yürütmeyiz. Biz sadece,ittifak tarafında başlamak isteyen oyunculara burada olduğumuzu ve her zaman da olacağımızı belirtmek istiyoruz.

Siz her zaman bizim için ittifaktaki kardeşlerimiz olacaksınız düşmanlık söz konusu değil :thumbup:

ben sizi iki tarafta Türklerle dolduğunda Elementte birbirinize dokunmadan sadece selamlarken görsem varya işte gerçek kardeşlik bu derim.. :P
ama 'bence' iki tarafta Türk dolduğunda ilk birbirine saldıracak olan yine Türkler olacak :D :whistling:

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

3

Tuesday, March 15th 2016, 12:34pm

Merak etmeyin kenan iyice güçleniriz biz. Bu birliğin çoğunluğu eski oyuncular olacak. Size de başarılar dileriz.

This post has been edited 1 times, last edit by "escaper6" (Mar 15th 2016, 2:49pm)

4

Tuesday, March 15th 2016, 12:59pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

5

Tuesday, March 15th 2016, 4:48pm

Desteğiniz ve güzel dilekleriniz için teşekkürler KenanReyiz

Amacımız bunun bir oyun olduğunu unutmadan saygı ve sevgi çerçevesinde ilerlemek. Kendimize rakip olarak görebileceğimiz bir dolu birlik varken kardeşlerimizi düşman olarak görmek istemiyoruz... Amacımız eğlenmek ve zevkli vakit geçirmek... Herkes için eğlenceli olması dileğiyle İttifak tarafında oynamak isteyen tüm arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyacağız... :thumbup:

AngelNany: KuvaiMilliye Birlik Lideri...

This post has been edited 1 times, last edit by "eregion75" (Mar 22nd 2016, 10:05pm)

6

Tuesday, March 15th 2016, 7:33pm

Ravolta

Beginner

• Send private message

Türkün Türkten başka dostu yoktur :)

Başarılar diliyorum sizede...

7

Tuesday, March 15th 2016, 11:12pm

:thumbup: ;)

8

Wednesday, March 16th 2016, 11:46am

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Başarılar dilerim inşallah istediğiniz yere gelir zevkli zamanlar geçirirsiniz.... :)
Saygılar....

9

Wednesday, March 16th 2016, 1:10pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

.

:thumbup:

10

Thursday, March 17th 2016, 7:13am

BuNCH

Trainee

Occupation: Seri katiliçe

• Send private message

umarım lafta kalmaz :)

ben bu oyunda en çok Türklerden çekmiş bir birey olarak
bu söylenene çok katılmasam da
biraz umut diyelim :thumbup:

ⒹⒺⒼⒺⓇ/ⓈⒾⓏⓈⒾⓃⒾⓏ!!!

11

Thursday, March 17th 2016, 5:04pm

Escaflowne değilmiydi noldu ?

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

12

Saturday, March 19th 2016, 11:22pm

Occupation: Tanking

• Send private message

Ben ANKA birliğinden Namaleon.Zamanında türkler yabancılar yanında azınlık olarak hor görülüp itip kakılırken türk birliği olarak kurulduk ve oyunu bırakmamıza kadar serverin en büyük ve en güçlü birliği olmayı başarmıştık.Astralin en sağlam gemileriyle baş iblis kesen tek birliktik.Oyun sonu raidinde en çok ilerleme kateden birlik de bizdik.Kısacası oyunu domine eden taraftık.Çok güzel ve keyifli günlerdi.PeaceTR de eskilerden screenshotta gördüm.Sizin adınıza da bu heyecanı biraz olsun yaşadığınız ve oyunu keyif alarak oynadığınız için sevindim.Ben allods maceramı bitirdim artık hayat beni çağırıyor o yüzden geri dönme gibi bir durumum pek yok :) ama aklıma esti forumu check edeyim dedim başlığı gördüm sormak istiyorum meraktan sadece.P2P serverinde toplamda kaç oyuncu var ittifak imparatorluk kaçar kişi kaçar birlik.Birliğinizin aktif oyuncu sayısı nedir.İttifak ve imparatorlukta güçlü birlikler hangileri.Bilgilendirirseniz sevinirim :D

Namaleon-ANKA

This post has been edited 1 times, last edit by "delidumrul94" (Mar 19th 2016, 11:34pm)

13

Sunday, March 20th 2016, 10:42am

Merhaba kürşat nasılsın görüşmeyeli :D Ben ikinci çocuk olduktan sonra biraz ara vermiştim şimdi tekrar başladım. Şuan ki birliğimizde çok seviyeli güzel bir ortam var, dünya tatlısı birlik liderimiz elif ablamız sayesinde :D ortalama 10 kişi varız aktif olarak oynayan içlerinde tanıdığın kişilerde var :D Genel olarak 7.0 güncellemesini bekliyor herkes, yeni başlayan çok oyuncu var, yeni kurulan birlikler falan iyi bir hareket var yani. Başlamayı düşünürsen aramıza beklerim kardeşim, senin gibi kaptanlara ihtiyacımız var :D

14

Sunday, March 20th 2016, 11:44am

• Send private message

Barış abi vay be sen misin gerçekten :thumbsup: .Abi 2 tane stajım var bi yerde android developer olarak çalışmaya başlıcam üstüne seneye erasmusa gidiyorum 1 seneliğine o yüzden çok zor yani canım isterdi aranıza katılmayı özellikle 7.0 patchiyle neler olacağını görmeyi :P ama şuan için pek mümkün görünmüyor ;(

Namaleon-ANKA

15

Sunday, March 20th 2016, 12:16pm

Valla bizde az once müfit abiyle seni konuşuyoduk oyunda:D inançla ömer başladılar az önce :D hayırlısı olsun kardeşim benim, oyundan daha önemli şeyler var tabiki. Allah gönlüne göre versin başarılar diliyorum sana.

16

Sunday, March 20th 2016, 3:44pm

• Send private message

Hayırlısı be abi fırsat olursa çaresine bakarım :D ama dediğim gibi zor ;(

17

Tuesday, March 22nd 2016, 12:59pm

İttifak candır bekleriz hepinizi

18

Wednesday, April 6th 2016, 1:25pm

ne icin ticket attın birlik ismi degistirmek icinmi

19

Thursday, April 7th 2016, 8:49am

İTTİFAK Tarafında başlamak isteyen arkadasları bekliyoruz

20

Monday, April 25th 2016, 3:08pm

allods online oynamayı seviyorsanız ve bunu imparatorluk yapmak isterseniz sizi bkliyoruz
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

This post has been edited 1 times, last edit by "mursels" (May 19th 2016, 11:54am)

Rate this thread