You are not logged in.

21

Wednesday, March 23rd 2016, 1:03am

Allods onlineyi yaklasik 2 veya 3 sene önce oynayip bırakmıştım.Bırakma sebebim parayi veren dudugu çalar politikasiydi.P2p serverinin açildigini rastgele internet de gezinirken gördüm. Biraz arastirdiktan sonra baslamaya karar verdim cünki oyun atmosferi zaten güzeldi oynamasi da eğlenceli bilen biliyor zaten oyunu ben uzatmayayim bilmeyenler var ise de denemelerini tavsiye ediyorum.P2p serverini forum da arastirirken bu konuyu gördüm ve arkadaslarin ortamina katilmak istedim KenanReyiz nickli arkadasimizin yazdigi yazilar bana içten geldi ve hem de oyuna bir şans vermek istedim.Galiba dogru olani yaptim çünkü 1 pm ile Turan birliginde ki arkadaslara ulastim onlar beni sanki yillardir tanisiyormusuz gibi samimiyetle karsiladilar cok tesekkür ediyorum hepsine.Oyuna baslamak istiyorsaniz aramiza katilmanizi isteriz ben de 2 gün evvel basladim oyuna daha max level e gelemedim gelin hep beraber kasalim gelişelim büyüyelim en önemlisi sevgi ve saygi çerçevesi içerisinde yardimlasarak paylaşarak oyunumuzu oynayalim eğlenelim. :)

Yazim hatalarim çok olabilir çünkü mobilden yaziyorum kusuruma bakmayiniz. :)
Oyunda nick 'Mishumira' lvl 28 oyuna baslarsaniz pm atmayi unutmayin tanisalim beraber kasariz. :) :) :)

22

Friday, March 25th 2016, 6:31pm

Daha önce uzun bir süre boyunca oyunu oynamıştım. Yeniden başladım, birliğinizde yer varsa katılmayı çok isterim.

yetkili arkadaşlara oyundan msj atman yeterli ilgileneceklerdir

23

Friday, March 25th 2016, 8:25pm

Daha önce uzun bir süre boyunca oyunu oynamıştım. Yeniden başladım, birliğinizde yer varsa katılmayı çok isterim.
Profilime özel mesaj at. Ordan konuşalım.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

24

Wednesday, March 30th 2016, 11:07pm

Birliğimize gelmenizi bekliyoruz arkadaslar =)

25

Thursday, March 31st 2016, 10:32am

Bende bırlıktekı arkadaşların tavsıyesı uzerıne oyuna başladım ve yardımları sayesınde cok hızlı gelıştım...Sızlerıde bklerız her turlu yardımı yaparım ve yaparız...

26

Sunday, April 3rd 2016, 10:21am

Merhaba arkadaşlar bende dün oyuna tekrar başladım. Şuanda İmparatorluk kısmındayım. Bazılarınızı arkadaş olarak ekledim fakat hala birisiyle iletişime geçemedim.

Oyundaki İsmim: Astral

27

Sunday, April 3rd 2016, 12:35pm

Merhaba arkadaşlar bende dün oyuna tekrar başladım. Şuanda İmparatorluk kısmındayım. Bazılarınızı arkadaş olarak ekledim fakat hala birisiyle iletişime geçemedim.

Oyundaki İsmim: Astral
Kendisi birliğe alındı, aramızda :)

28

Tuesday, April 5th 2016, 9:00am

Şuan birliğin sayısı 20 oldu bir kaç kişi hariç 70 lwl herkes baskın konuma geçicez yakında kısa sürede baya ilerledik yeni gelmek isteyenlere şimdiden duyurulur daha sonra kontenjan ayırtmak zorunda kalabilirsiniz :D ek not:yeni gelen arkadaşların çoğunda şöyle bi düşünce var oluyor sanki burası diğer server gibi para üstüne sanıyorlar geldiklerinde tabiki yanıldıklarını görüyorlar.Arkadaşlar burda sadece aylık bir ücret ödeyip herşeyi oyun içi kendi emeğinizle yapıyorsunuz.Binek-item-ululuk vs. herşey kendi oyun içinde yaptığınız aktivitelerle ücretsiz sadece alın teri iblis-ölü-tepa ve diğer raidleri haftanın belli günü ayarlayıp birlikçe toplu çıkıcaz bu önyargı aklınızda olmasın.

29

Wednesday, April 6th 2016, 9:45pm

Herkese merhaba ben Alparslan yaşım 22 askerliğimi yeni bitirdim şuan aşçılık mesleğini icra ediyorum allods online bugüne kadar oynadığım mmorpg oyunlarından ayıran bir özelliği var ama çözemedim çünkü bir sürü role play oyunu oynadım ama allods online gibi hiç biri bağlayamadı birliğinizde benim içinde yer var ise aranızda bulunmayı çok isterim iyi oyunlar

30

Thursday, April 7th 2016, 11:44am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

P2p'de türklerin yardımlaşıp,keyif alarak oynamaları çok güzel.
Eglenceli oyun yaşamanız dileğiyle.
.

31

Thursday, April 7th 2016, 11:06pm

Teşekkür ederiz ,
Muazzam bir aile olduk bu ortamı herkesin görmesi gerek =)

32

Thursday, April 7th 2016, 11:07pm

Arkadaşlar birlik giderek büyüyor, bugün nezebgrad'da düğün bile yaptık. Eğlence ve dostluk hat safhada. Aramıza bekleriz.

33

Friday, April 8th 2016, 7:54pm

P2p'de türklerin yardımlaşıp,keyif alarak oynamaları çok güzel.
Eglenceli oyun yaşamanız dileğiyle.
teşekkürler

burdaki muhabbet ortamını f2p de bile yaşamamıştım

21 oyuncu bu msjı atarken aktif olarak birliğimizde bulunmaktadır toplam birliğimizdeki oyuncu sayısı 45 kişiden oluşuyor

34

Thursday, April 14th 2016, 10:07pm

birliğimiz hayırlı olsun

Birliğe yeni geldim herkesi de bekliyoruz inşallah.. Kılıcımız keskin olsun ;)
herkes karakterini akort etmeli :)

35

Thursday, April 28th 2016, 12:25am

bende eski f2p oyuncusuyum forumda biraz dolaştım çok samimi buldum sizi ve konunuzu özelden mesaj attım acaba oyun içi bana ulaşırmısınız birliğinize gelmek istiyorum sohbeti tatlı ortamları çok severim :D

36

Thursday, April 28th 2016, 11:23am

bende eski f2p oyuncusuyum forumda biraz dolaştım çok samimi buldum sizi ve konunuzu özelden mesaj attım acaba oyun içi bana ulaşırmısınız birliğinize gelmek istiyorum sohbeti tatlı ortamları çok severim :D

tabi kardeşim oyundaki isim neydi bende yardımcı olmaya çalışayım gerçi msj gördükleri anda size ulaşacaklardır ama görmedilersede telden ben yönetici arkadaşlara msj atar aamıza katılırsın

37

Thursday, April 28th 2016, 12:05pm

Kendisi aramizda h.o :)

38

Friday, May 6th 2016, 8:37pm

beyler para yatırmadan önce bu serveri bi 3 5 gün deneyemiyormuyuz ya öyle bırsey olması lazım

39

Saturday, May 7th 2016, 2:40pm

beyler para yatırmadan önce bu serveri bi 3 5 gün deneyemiyormuyuz ya öyle bırsey olması lazım

malesef kardeşim şuan için üyelik almadan deneme imkanı yok 1 aylık 30 tl 3 aylık alırsan aylığı 20 tl ye denk geliyor gelmeyi düşünürsen aramızda senide görmek isteriz

40

Saturday, October 15th 2022, 1:06pm

[HORT] Eskiden guildimizde olanlar pm atsın lütfen... yeniden burdayız.

Rate this thread