You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, April 10th 2016, 8:50am

Mühendis Yardımcı Support Talent

destek talenti zor bir talent bana göre amacı ise destek skillerini attığınızda buffu takip edip olabildiğince takımınızın üzerinde o buffu tutmak
talentte bir saldırı destek buffu attıktan sonra size gelen 6 saniyelik buff etkisi harici 15 saniyelik taktik etkisi gelir bu etkide diğer buffun süresi bittiğinde (saldırı buffu demiştim hatırlayın) ışık kulesi veya reaktör blöfü attığınızda 6 saniyelik buffunuz tekrar aktif olur veya aynısı bir destek buffu içinde geçerlidir destek buffunu attıktan sonra buff bitmesinin hemen ardından güç bariyeri,perde veya tıbbi acil durumu kullanırsanız etki tekrar aktifleşir tüm işleyiş bunlar üzerine kuruludur ve takımı olabildiğince rahatlatmalısınız mesela geiş bir etkinin yanındaki arkadaşınız yanına(10myarıçap içine) etki dışında bir noktaya kara deliği atıp oraya ışınlanırsanız kendinizede takım arkadaşınızıda ışınlarsınız ve etkiden çekip alırsınız yanlışım olabilir talentte daha yi önerileri bekliyorum
RafyPrime has attached the following images:
  • Allods_160410_103632.jpg
  • Allods_160410_103633.jpg
  • Allods_160410_103634.jpg
  • Allods_160410_103635.jpg

Rate this thread