You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, April 13th 2016, 7:07pm

p2p için

mrb. eski f2p tr serveri oyuncularındanım 2 yıldır ara vermiştim oyun epeyce değişip yenilenmiş sanırım. neyse kısaca ben ve iki arkadaşım p2p server a başlamayı düşünüyoruz. Ancak bu serverda oyuncu durumu nedir, başlasak güzel vakit geçirebilr miyiz, yoksa f2p de mi başlayalım yeniden. p2p de oynayan arkadaşlar var ise cevaplarsanız memnun olurum. iyi eğlenceler!
herkes karakterini akort etmeli :)

2

Wednesday, April 13th 2016, 8:10pm

P2p de oyuncu durumunda bir sıkıntı yok. İmparatorluk tarafinda 50 kisilik bir birligimiz var. İmzamdaki linklerden daha detayli bilgi edinebilirsin umarim sende aramiza katilirsin :) Karar verirsen veya iletisime gecmek istersen profilime tiklayip ozel mesaj at.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

3

Wednesday, April 20th 2016, 12:34pm

f2p ye başlayıp naptım ben demeni istemem eski bir
oyuncu olarak
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

4

Wednesday, April 20th 2016, 5:29pm

f2p ye başlayıp naptım ben demeni istemem eski bir
oyuncu olarak
Merak etme kendileri suan birligimizdeler :)

5

Monday, April 25th 2016, 9:44am

p2p kalabalıkmı toplam kaç türk var?

6

Monday, April 25th 2016, 2:30pm

p2p f2p kadar olmasada oyuncu sayısı oynanır düzeyde savaş yaparsın akşamları türk oyuncu sayısı yabancılara oranla daha az 15 20 kişi ittifakta anca var
Melony /
Melonty
:thumbup: (p2p can. gelin sizde canlanın)

7

Wednesday, April 27th 2016, 3:02pm

Sadece İmparatorluktaki birligimizde 65 kisi var p2p sunucusunun altin gunleri suan kacirma :) Aramiza katilmak istersen profilime tiklayip ozel mesaj atabilirsin.

8

Thursday, April 28th 2016, 11:12am

İMPARATORLUKTA 20 kişiyi geçen aynı anda aktif olan oyuncu sayımız var
birliğimizde 60 kişiden fazla bu her geçen gün sizlerinde katılımı ile
dahada artacaktır

This post has been edited 2 times, last edit by "burbu" (Apr 28th 2016, 11:35am)

Rate this thread