You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, April 28th 2016, 6:56pm

ödeme sorunu

paypal kart ile daha önceden hesabıma krıstal cekıyordum paypal kart türkiyeden cekıldigi için bu ayın sonunda paypal kart kalkıyor bende ininal kart aldım ve hesabıma krıstal yüklemek için ödeme yaptım öedemenin yapıldgına dair mesajı gördüm ve mail adresime fatura makbuzum geldi ama krıstallerim hesabıma yüklenmedi ben sorgu olusturdum online mod lar ilgilenip bu sürci hızlandırabilirseniz sevinirim teşekürler kolay gelsin.

2

Thursday, April 28th 2016, 7:09pm

paypal kart ile daha önceden hesabıma krıstal cekıyordum paypal kart türkiyeden cekıldigi için bu ayın sonunda paypal kart kalkıyor bende ininal kart aldım ve hesabıma krıstal yüklemek için ödeme yaptım öedemenin yapıldgına dair mesajı gördüm ve mail adresime fatura makbuzum geldi ama krıstallerim hesabıma yüklenmedi ben sorgu olusturdum online mod lar ilgilenip bu sürci hızlandırabilirseniz sevinirim teşekürler kolay gelsin.[/quot

Sorunum kalmadı krıstalim geldi teşekürler konuyu kapatabilirisiniz iyi calısmalr kolay gelsin :thumbsup:

3

Thursday, April 28th 2016, 8:46pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bu konu destek ekibinin alanı.
İyi Oyunlar.
.