You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, May 1st 2016, 4:02pm

berde

Beginner

• "berde" started this thread

• Send private message

Tika Rika Magrasi Görevi

ARKADAŞLAR VAHİY ADASININ SON GÖREVLERİNDEN OLAN TİKA TİKA MAGRASININ İLK GÖREVİ OLAN;
Hayalet Zak'ın üç testinden geçerek Tika Rika'nın Vahiy'ini al.
Vahiy'in ilk bölümünü öğren.
Vahiy'in ikinci bölümünü öğren.
Vahiy'in üçüncü bölümünü öğren.
Hayatta kal.

görevini geçemiyorum üçüncü vahiyin sonuna kadar hayatta kalmam lazım ama olmuyor 13. deneme pes ettim(çünkü mür kalmadı :P ) ve bu sefer bulabildiğim kadar can veren pot aldım skilleri ona göre düzenledim ama yine geçemiyorum bu nedir yav bi yardım edin lütfen.burayı geçmem lazım yoksa hikaye devam etmiyor tıkandım. :cursing:

ilginiz için teşekkürler. :love:
DeathSteel
İttifak 8)
TR :love:

:!: Sonu Arafda Olsa İnadına Astral :!:

2

Sunday, May 1st 2016, 6:28pm

Selamlar.

Şu an seviyen kaç bilmiyorum ama meslek itemleri kuşanarak yada 70 seviye isen stat arttırarak yapabilirsin. Tek çözüm statlarını arttırmak.

İyi Forumlar.

3

Monday, May 2nd 2016, 12:54am

3. Asamayi anlatabilirmisin

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

4

Monday, May 2nd 2016, 7:44am

berde

Beginner

• Send private message

https://m.youtube.com/watch?v=GaexKtgkeMg

Bu görevin son kismi (iblislerle savaştığı kisim(14.00 olması lazim)) orda 40 ayak vari iblislerle savaşıyor ordan sonra kırmızı boss geliyor ve orda ölüyorum.

47 levelim
DeathSteel
İttifak 8)

5

Monday, May 2nd 2016, 7:52am

berde

Beginner

• Send private message

3. Asamayi anlatabilirmisin

Bu 3. Aşamada iblislerle hikayeye göre saldırmaya başlıyor. Zak de hayatta kal diyor ama önce 1 tane Avcı sonra 2 Avcı sonra 3 Avcı
Daha sonra 1 Avcı ve 2 iskelet iblis geliyor. En sonda 2 Avcı 1 tane red boss geliyor.bu boss gelince kaçamiyorum. 2 yıl önce kundakcı olarak oynarken kaçıyodum. Ama Pagan kacamiyor. Bu yüzden devamli şifa basiyorum tahminimce o son iblislerin saldirisindan sonra videoyu izlerseniz anlarsınız biticek ama son iblislerle baya gomuyor

Mesleğim Dericilik ve seviyesi beş onuda nasıl artırabilirim :D
DeathSteel
İttifak 8)

6

Tuesday, May 3rd 2016, 7:47am

Klasik bir taktik verim sana o görevi atla level al güçlen sonra o göreve geri dön ve tek at bosa.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

7

Tuesday, May 3rd 2016, 8:13am

berde

Beginner

• Send private message

Klasik bir taktik verim sana o görevi atla level al güçlen sonra o göreve geri dön ve tek at bosa.

Güzel taktik ama görev yok☺Nese istila adası görevlerini yaparım sonra sınıra giderim saolasin. Geçince mesaj atarım.
DeathSteel
İttifak 8)