You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, May 17th 2016, 7:51pm

Casus oynanışı ve kabiliyetr dizilimi

beyler oyuna yeni başladım ve bu casus hakkında çok birşey bilmiyorum bana kabiliyet ve yetenek dağılımını neye göre dağıtacağım konusunda yardım eder misiniz . şimdiden teşekkürler

2

Wednesday, November 30th 2016, 6:30pm

http://pts.allodswiki.ru/calc/#!8!313...…d/SWKLNQSI!c/IP olarak kullanabilirsin talent,
okçuda önem vermen gereken statlar:
1- meleke
2- kana susama
3- konsantrasyon
4- metanet(çok hasar almamak için az da olsa kullanman lazım)
oynayış biçimi olarak,
zehir tılsımı-patlayıcı ok-alev tılsımı-görerek atış-zehir tılsımı-bombardıman
savaş 1-1 ise sallanma yeteneğini geldikçe basmanı tavsiye ederim, aynı zamanda sürekli hareket ederek ok atmaya çalış. çok sıkıntıda kalırsan çelik bilyeler yeteneğini kullanarak birkaç saniyelik kaçış avantajı elde edebilirsin. savaşın en ortasında bulunman yapacağın en büyük hata olur, direk ölmene sebep olur zaten. zehirli patlayıcı okunu çok iyi bir biçimde kullanman lazım ancak çok kolay kaçılabilecek bir yetenek olduğu için bazen ateş tılsımıyla da atabilceğin bir yetenek. iyi forumlar :D