You are not logged in.

1

Wednesday, May 18th 2016, 1:15pm

lockemokke

Beginner

• "lockemokke" started this thread

Occupation: Gemi Makine Mühendisi

• Send private message

Pried Şifaci

Herkese iyi forumlar..Oyunu 1 sene önce ara vermiştim ve 1 sene ardına tekrar oynama şansı doğdu..Görüyorum ki büyük çaplı güncellemeler,destek,iyileştirmeler ve ırk-karakter vs gibi değişimler olmuş.

Asıl konumuza gelirsek şifacı oynamadım ve ilk deneyimimi yeni gelen pried karakter ile yaşamak istiyorum.7.0 güncellemesiyle talentlerde değişim olduğunu düşünüyorum..Hali hazırda forumda 7.0 şifacı talenti bulunmamaktadır.Bunun için yardımcı olabilirseniz sevinirim.PWE ağırlıklı bir oyuncuyum bu hususta güzel bir talente ihtiyacım var.Aynı şekilde statülerde şifacı karakteri nasıl bir yol izlemeli(statülerden kastım canlılık,vahşet,meleke vs.gibi).Üstüne değinebilicek bir arkadaşımız olursa ve cidden detaylı bir anlatım ile bir cevap alabilirsem inşallah hesabına kristal göndermeyi düşünüyorum.Şimdiden teşekkürler.
Param varda aklım yok mu sandın?

2

Thursday, May 19th 2016, 11:10pm

http://www.allodswiki.ru/calc#!3!133..33…gztai/AZZQFNZPE - pve dps amacı hem öldürmek hem kırılganlığı gidermek en uygun kullanım yeri tika rika

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

3

Friday, May 20th 2016, 10:31pm

lockemokke

Beginner

• "lockemokke" started this thread

Occupation: Gemi Makine Mühendisi

• Send private message

kABİLİYET VE STATÜ HERNEYSE!

Bana bu lazım ne şekilde dağıtmam gerekiyor fikrim yok?
lockemokke has attached the following image:
  • Allods_160519_231841.jpg
Param varda aklım yok mu sandın?

4

Saturday, May 21st 2016, 9:39am

Ozel mesaj attim.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

5

Tuesday, June 14th 2016, 9:57pm

Ozel mesaj attim.
banada yardımcı olursanız çok sevinirim bende eskiden oynayıp uzun süre ara verdim son patchle beraber neler yapılması gerek hangi yollar izlenmeli ufak bir özet geçebilir misin kardeşim.