You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, May 22nd 2016, 4:21pm

Savaşçının akılalmaz gücü!

öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar
herkezin farkettiği gibi 7.0daki savaşcı hakkında şikayetlerimi dile getirmek istiyorum
777777 taşlı bir bardım 75k da gs var benimle aynı seviyede bir savaşçı ile duello atıyorum adam bana 3 atıyor
650k yediğim oldu sizce 7.1 de savaşcı nerf yiyecekmi yemelimi?

2

Sunday, May 22nd 2016, 6:20pm

öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar
herkezin farkettiği gibi 7.0daki savaşcı hakkında şikayetlerimi dile getirmek istiyorum
777777 taşlı bir bardım 75k da gs var benimle aynı seviyede bir savaşçı ile duello atıyorum adam bana 3 atıyor
650k yediğim oldu sizce 7.1 de savaşcı nerf yiyecekmi yemelimi?
Herkez birbirinin sınıfına laf atıyo 7 taşlı adamsın tek yemiyosan normal değil :D 7 taşla bir şey oluyosa ben f2p ye başlıcam :D

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

3

Sunday, May 29th 2016, 11:45am

k.büyücü ile de paladin ile de savaşçı sinek vızıltısı gibi. aranıza mesafe koyun savaşçı ile yaklaşamayan savaşçı vuramayan savaşçı demek değil mi... ezbere değilde kendinizce taktikler geliştirmek kesin sonuca ulaştırır.

4

Sunday, May 29th 2016, 1:15pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

k.büyücü ile de paladin ile de savaşçı sinek vızıltısı gibi. aranıza mesafe koyun savaşçı ile yaklaşamayan savaşçı vuramayan savaşçı demek değil mi... ezbere değilde kendinizce taktikler geliştirmek kesin sonuca ulaştırır.

Ustamın da dediği gibi her sınıfa karşı taktikler geliştirmek gerekiyor Savaşcıya karşı oynarken yakın durmamanız gerekir ki skillerinden kaçabilesiniz ayrıca Savaşcı sınıfının hiçbir güncellemde güçlendirildigini görmedim taşlarınız da küçümsenecek düzeyde deil 'bence' Ozan sınıfının Savaşcıyı alabilmesi gerekiyor.

DipNot:7.0 Beta sunucusunda çekilen videoları gördügümde Ozanın çogu sınıfa karşı tek attıgını gördüm bir bakın derim tabi Ozan daha sonra nerflendi.
Kolay gelsin,iyi oyunlar.:)

5

Sunday, May 29th 2016, 1:37pm

Evet savaşçı oynayan biri olarak üzülerek söylüyorum savaşçı şuan iyi değil sadece oyuncular güncelleme geldiğinde savşçı çabuk çözüldüğünden iyi sandılar sadece alan dps iyi. Adalarda bos keserken alanda fark açtığın sınıflar seni katlıyor dps de 7.1 de düzelir umarım kendine denk çoğu sınıf savaşçının bu tek kişiye olan düşük dps yüzünden kesiyor tabi kalabalık bir alanda kendinize dikat edin hain hamlenin kurbanı olabilirsiniz :D gerçekten iyi vuruyor üzrenizde etki varsa. Oyunda dominyon savaşlarına her sınıftan bir karakter kuralını kaldırsalar herkez paladin yada kara büyücü olurdu
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

6

Sunday, May 29th 2016, 1:43pm

NeutronRase

Beginner

Occupation: Professional Mage

• Send private message

Kendini bu kadar küçültme ustam senin Kanlı'da Vahşi'de Egitim kampında nasıl oynadıgını gördüm yani savaşcı güçlendirilse seni kim tutacak :D .

Herkese kolay gelsin,iyi oyunlar. :)

Rate this thread