You are not logged in.

1

Tuesday, May 24th 2016, 1:33am

Hey gidi eski zamanlar...

Düşünüyorumda 6 senedir kasıyorum :D Neler gördük neler geçirdik... Kuzey ateş chiller sybexx lina stratejist remix ve çok daha fazlası bu oyun çok kral adamlar gördü zamanında . Bi anımı anlatmak istiyorum hatırladıkça hayla gülerim :D 51 patchi zamanları . Daha küçük çoğcuğum tabi yeni çocukluk bitti şimdi 18 e girdik. 5 sene öncesi felan heralde . 13 yaşındayım daha oyundan anlaymıyorum bile. Sırf görüntüsü başka oyunlardan güzel diye oynadığım zamanlar. tabi ilk 1 sene öyleydi artık yavaştan anlamaya başlıyorum oyunu. reaction diye bir birlik var. Kimseyi almıyorlar içeri. 18 yaş istio 7 taş istiyo. Daha ortaokuldayım nası 7 taş bascam. Linaya yazmıştım dedim ben birliğine giricem görüceksin hepinizi deviricem. Daha 25 levelim ama ase tephe zor ulaşmışım. tek hayalim oydu ozamanlar. ee sonra ne oldu 55 patchinde anca son seviyeye ulaştım reaction dağıldı :D Nerden nereye şimdi p2p sunucusunun en güçlü türk birliğinin lideriyim. Ama nası oldu bunlar hep ilk başta söylediğim isimler sayesinde. Onları örnek aldık cidden kaliteli insanlardı. İnsan efkarlanıyo hatırlayınca :D Sizde anlatın bişiler bari az sohbet muhabbet ortamı oluşturalım muhabbet dönsün :D

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

2

Thursday, May 26th 2016, 4:18pm

Bende 2009'da oyuna başlamıştım. Lina vs. ile benimde sohbetim oldu, o zamanlar seviyem düşük diye kardeş birliğe almışlardı. Sonradan oyundan soğuyunca asıl birliğe giremedim. Oyunun en iyi yıllarını kaçırdığımı düşünüyorum :(
Ahaha biliyorum o birliği ersin :D Reaction academy di benide ona almışlardı :D sen ne zaman oyuna dönüyosun ?

3

Thursday, May 26th 2016, 6:30pm

Sene 65, yer Nezebgrad:P (Yalnız ve üzgün olan şahış benim. Ekran görüntüsünü alan arkadaşa selamlar)

Bu da görevini bitirmesi anca 51 pachtine kısmet olan İblisler Şehrine ilk adım atışım. Büyücü entropi sisteminden döngü sistemine yeni geçiş yapmıştı ve oyundaki nadir karma build yapan büyücülerden biri olarak saçma sapan buildler denediğim ve epey acı çektiğim bir dönemdi.

Oyunun eski hali çok daha eğlenceliydi.
Righteous in Wrath

4

Thursday, May 26th 2016, 6:49pm

Abi biz aynı zevki hayla tadıyoruz p2pde oyuna gelen yeni şeylerin hiçbiri yok aynı halde :D Şuanda tam iblisler şehri yapıyodum eski iblisten foto güzel oldu :)

5

Thursday, May 26th 2016, 10:44pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Nerde o eski günler..

6

Friday, May 27th 2016, 10:55am

REACTION gittikten sonra ittifak bir daha eski haline kavuşamadı zaten. Ben imparatorluktayken hep itittifak oyunu domine ediyordu. İttifaka geçtim, bu sefer imparatorluk yükseldi. Oradan da aldı başını gitti zaten. REACTION'dan sonra ergenin birinin idare ettiği bir birlik çıktı piyasaya.(İsim vermeyim ayıp olur:P) TR server tarihinin ikinci en nefret edilen birliği olmayı başarmışlardı. (Birincisi de toplanıp imparatorluğa geçtiklerinde girdiği birlik. O insanları alabilmek için birlikteki diğer insanları attıkları için epey tepki toplamışlardı.) Öyle ki içi boşaldıktan sonra o birliğe girdiğimizde sırf adı aynı diye insanlar bize ön yargılı yaklaşıyordu. Sonra mecbur isim değiştirdik. Bu da böyle bir anım.

Abi biz aynı zevki hayla tadıyoruz p2pde oyuna gelen yeni şeylerin hiçbiri yok aynı halde :D Şuanda tam iblisler şehri yapıyodum eski iblisten foto güzel oldu :)

Öyle de şu an oynamasam da dönecek olsam 5 buçuk sene harcadığım karakteri bırakamam.
Righteous in Wrath

7

Friday, May 27th 2016, 11:26am

Sen baya şanssızmışsın nereye geçtiysen orası bitmiş :D Herneyse eskilerden anıları dinlemek gene çok hoş umarım bizde bir kaç anı bırakabiliriz ileriye ..

8

Saturday, May 28th 2016, 7:59am

adana01sas

Beginner

• Send private message

Sene 65, yer Nezebgrad:P (Yalnız ve üzgün olan şahış benim. Ekran görüntüsünü alan arkadaşa selamlar)

Bu da görevini bitirmesi anca 51 pachtine kısmet olan İblisler Şehrine ilk adım atışım. Büyücü entropi sisteminden döngü sistemine yeni geçiş yapmıştı ve oyundaki nadir karma build yapan büyücülerden biri olarak saçma sapan buildler denediğim ve epey acı çektiğim bir dönemdi.

Oyunun eski hali çok daha eğlenceliydi.
REACTION gittikten sonra ittifak bir daha eski haline kavuşamadı zaten. Ben imparatorluktayken hep itittifak oyunu domine ediyordu. İttifaka geçtim, bu sefer imparatorluk yükseldi. Oradan da aldı başını gitti zaten. REACTION'dan sonra ergenin birinin idare ettiği bir birlik çıktı piyasaya.(İsim vermeyim ayıp olur:P) TR server tarihinin ikinci en nefret edilen birliği olmayı başarmışlardı. (Birincisi de toplanıp imparatorluğa geçtiklerinde girdiği birlik. O insanları alabilmek için birlikteki diğer insanları attıkları için epey tepki toplamışlardı.) Öyle ki içi boşaldıktan sonra o birliğe girdiğimizde sırf adı aynı diye insanlar bize ön yargılı yaklaşıyordu. Sonra mecbur isim değiştirdik. Bu da böyle bir anım.

Öyle de şu an oynamasam da dönecek olsam 5 buçuk sene harcadığım karakteri bırakamam.
Değişmeyen tek şey değişmeyen hiç bir şeydir.

9

Saturday, May 28th 2016, 8:01am

adana01sas

Beginner

• Send private message

Eski tadını vermez abi şimdiki domateslerde tat yok
Değişmeyen tek şey değişmeyen hiç bir şeydir.

10

Saturday, May 28th 2016, 1:31pm

p2p sunucusundaki domatesi tatmamışsın ozaman :D

11

Sunday, November 22nd 2020, 7:37pm

baya zaman geçti bende ktipiyoz ayhan dan size selamlar

Rate this thread