You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 3rd 2016, 12:14pm

Allods Online: Şimdi Steam zamanı!

Sevgili Sarnaut,

Allods Online'ın, online oyun platformu Steam'e tamamen entegre edildiğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

7.0: Yeni Düzen güncellememizin başarılı bir şekilde yayınlanmansıyla birlikte önümüzdeki mevsimlerde gelecek olan içeriklerin habercisi olan yeniliklerin de an itibariyle tadını çıkarıyoruz. Yani Steam için daha iyi bir zamanlama olamazdı. Oyuncular şu andan itibaren Steam aracılığı ile Allods Online'ı oynayabilir ve de sunduğu bütün avantajlarını keşfe çıkabilirler.

Steam Greenlight sürecinde verdiğiniz destek ve oylarınız için çok teşekkür ederiz. Steam Başarılarınız için artık hiçbir engel kalmadı ve kapılar ardına kadar açıldı. Bunun yanısıra hem oyun içinde hem de oyun dışında arkadaşlarınızla iletişim kurmak için daha fazla seçeneğe sahip olacaksınız. Ayrıca iletişim ve yaratıcılık için ek platformlardan da yararlanacağız. Ek tartışma alanları, tasarımlarınız, videolarınız ve yaratıcılığınızı konuşturduğunuz diğer tüm içerikler için yepyeni bir yuva! Böylece bunları daha kolay listeleyebilecek, paylaşabilecek ve herkesin beğenisine sunabileceksiniz. Steam'deki Allods Online sürümü daima Gamecenter'deki resmi Allods Online sürümümüz (normal bir şekilde New Frontier ve Smuggler's Paradise sunucularında oynayabileceksiniz) ile aynı kalacaktır. Böylece hiçbir zaman oyunu geriden takip etmeyeceksiniz.

Steam Greenlight süreci boyunca oy kullanan tüm oyuncularımıza & topluluğuk üyelerimize en derin şükranlarımızı sunuyoruz. Çünkü desteğiniz olmadan bunu başaramazdık. Steam üzerinde de Allods Online'ı zevkle oynamaya devam edeceğinizi umuyor ve gelecekteki Sarnaut maceralarınızda bol şans diliyoruz

-Allods Ekibiz

This post has been edited 3 times, last edit by "Drakdish" (Jun 3rd 2016, 3:12pm)

2

Friday, June 3rd 2016, 12:35pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Hayırlı olsun bakalım.

3

Saturday, June 4th 2016, 7:55am

Steam üzerinden kolleksiyoncu sürümünü satın aldım fakat hesabıma ulaştırılmadı?
Sebebini bilen var mı ?

4

Saturday, June 4th 2016, 11:44am

Merhaba ben şu an oyunu indiriyorum Steam üzerinden ancak yorumlarda herkes oyunun fransızca olduğunu söylüyor. Bu konuda bir bilginiz var mı?

5

Saturday, June 4th 2016, 11:49am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Türkçe dil seçeneğini seçip indirmeniz gerekiyor
.

6

Saturday, June 4th 2016, 11:53am

Peki Türkçe dil seçeneğini nereden seçeceğiz? Oyun içinden mi yoksa indirmeden önce Steam'den mi yapacaktık? Ben Steam üzerinden birçok oyun indirdim ancak henüz dil seçme olayını hiç görmemiştim.

7

Saturday, June 4th 2016, 1:15pm

*Mod*Discotech in yapmış olduğu açıklama doğrultusunda ve Steam'de Koleksiyoncu sürümü uygun fiyata görünüyor diye inceleme yaptım. Koleksiyoncu sürümünde sorun yok ama bunu kullanabilmeniz için Steam'e bağlı Allods Online Ru yada Allods Online My.com yüklemeniz gerekmektedir yazıyor. Steam malesef Allods Online my.com u farklı dil paketi olarak siteye yüklemiş durumda bundan kaynaklı olarak kurduğunuz oyun direk Fransızca veya İngilizce geliyor. En kısa sürede hatalarını düzeltip Türkçe olarak yükleyeceklerdir.

8

Sunday, June 5th 2016, 1:21am

Arkadaşlar aşağıdaki adımları uygularsanız oyunu türkçe olarak oynarsınız:

1. Steam penceresinde yukarıda bulunan "Kütüphane" sekmesine tıklayın
2. Şimdi sol tarafta bulunan kategoriden Allods Online'ın üzerine gelip sağ tıklayın
3. "Özellikler" seçeneğine tıklayın
4. Açılan pencerede "DİL" sekmesine tıklayın
5. Oyun içinde kullanmak istediğiniz dili "Türkçe" olarak belirleyin seçin
6. Kapat'a tıklayın

9

Sunday, June 5th 2016, 4:24am

my.com istemcisi üzerinden oyunu doğrulayın ve onarın seçeneğini kullandım otomatik olarak türkçe oldu

10

Monday, June 6th 2016, 12:47pm

Günün ilerleyen saatlerinde, Allods Online istemcisini Steam üzerinden tekrar indirebilirsiniz. Bu defa tabii ki türkçe olarak :)

Tekrardan özür dileriz.

11

Friday, July 22nd 2016, 6:18pm

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

yardımcı olurmusunuz lütfen

ben şuanda steamden allodsu 3 kere silip yükledim bu hesap ile bağlanmıyor steame nasıl yapabilrim bu hesaptan cıkıp steam ile bağlan diyorum sitede 4254232342@steam gibi bir nickli hesabım varmış gibi gösteriyor lütfen bana yardımcı olun steamde bi dünya param var oyuna harcayamıyorum :(

Rate this thread