You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 6th 2016, 11:06am

MyCom İstemci Eksiği

merhabalar . sormak istediğim konu allodsun sitesinde giriş yapmak istediğimiz zaman altta facebook twitter ve steam seçenekleri çıkıyor. steam üzerinden bağlanabiliyoruz. fakat oyunun normal yolla indirdiğimiz mycom istemcisi üzerinden giriş yapmaya çalıştığımız zaman sadece facebook ve twitter gözüküyor. ama steamden tekrar indirip kurduğumuz zaman yine aynı mycom istemcisinde steam seçeneğide çıkıyor. bu saçmalığa bir son vermenizi istiyorum . normal istemciyede steam seçeneğini eklerseniz bence sorun tamamen çözülecektir. diğer türlü internet kafe olduğumuzda düşünrsek tüm masalara 2 tane gerkesiz istemci yüklemiş olacağız. steam ve mycom olarak. zaman kaybı.

2

Monday, June 6th 2016, 1:14pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bu kadar fazla ayrıntıya takılma,sonuçta isim yeniden adlandırılabilir oyuncu tarafından.
.

3

Monday, June 6th 2016, 1:42pm

ya benim demek istediğimi anlamadınız. yada yanlış cevabı yanlış yere kopyaladınız. dediklerimin isimle yada başka birşeyle herhangi bir alakası uzaktan yakından yok. tavsiyem tekrar okumanız. bahsettiğim şey istemciyle alakalı. steamden giriş yapabilmek için illaki steamdeki allodsu indirip kurmak gerekiyor gibi şeyler bahsettim. yardımcı olabilirseniz sevinirim.

4

Monday, June 6th 2016, 2:04pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Seni iyi anladım,cevaplarımızı kopyalayarak vermiyoruz ayrıca ;) .Bu konuda değişiklik olmaz,ilerleyen zamanlarda ne olur bilemem.Ben yine konuyu ilettim.
.

Rate this thread