You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 6th 2016, 7:02pm

p2p serverda suan başlamak sakıncalımı?

merhaba arkadaşlar oyuna yeni başlıycam oyunu p2p servarında oynamak istiyorum ama başlamadan önce servarda ya kendi lwlerimde kimse bulamazsam korkusu var o yüzden bilen arkadaşlar varsa yada benimle birlikte yeniden başlıycak varsa beni bilgilendirirseniz cok sevinirim..

2

Monday, June 6th 2016, 9:02pm

bende bugun p2p serverine başladım daha kimseyi göremedim ama yüksek leveller vardır inşallah

imp tarafında MatthewDragon

3

Monday, June 6th 2016, 11:36pm

İmp gelin ve bana mesaj atın. Ayrıca konumuzu inceleyebilirsin tıkla.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 2 times, last edit by "KenanReyiz" (Jun 7th 2016, 12:35am)

4

Wednesday, June 8th 2016, 1:57pm

Biz iki arkadaş bugün P'2P serverde başladık malum diğer server zaten oynanmaz. İttifak tarafındayız eski oyunculardanız. Varsa bir grup birlikte oynayabiliriz.

5

Wednesday, June 8th 2016, 3:45pm

Biz iki arkadaş bugün P'2P serverde başladık malum diğer server zaten oynanmaz. İttifak tarafındayız eski oyunculardanız. Varsa bir grup birlikte oynayabiliriz.
ittifakta kimse yok tek başınıza iyi eğlenceler :D

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

Rate this thread