You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 7th 2016, 12:25am

Utopie İmparatorluk Birliği

Yeni birliğimiz için tıkla.

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

This post has been edited 4 times, last edit by "KenanReyiz" (Nov 20th 2017, 1:31pm)

2

Tuesday, June 7th 2016, 12:50am

yeni başlayanlar için bir aile ortamı bulabilirsiniz bu birlikte

3

Tuesday, June 7th 2016, 3:50am

Arkadaşlar p2p'yi ilk açıldığında görmüştüm başlamak mantıklı gelmişti ama oyuncu sayısı yeterli değildir diye başlamamıştım.Şimdi yeni oynamaya başladığımda gördüm ki bu bir hataymış f2p den sıkılan ya da denemek isteyen herkese tavsiye ediyorum :)

4

Tuesday, June 7th 2016, 9:53am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Keyifli bir oyun geçirmeniz dileğiyle.
.

5

Tuesday, June 7th 2016, 2:27pm

Keyifli bir oyun geçirmeniz dileğiyle.
İnşallah , teşekkürler :)

6

Wednesday, June 8th 2016, 6:25pm

7

Thursday, June 9th 2016, 10:08am

Forum tanıtımının ardından katılan ilk kafile 70 levele ulaştı. ikinci kafile yolun yarısını aştı. Yeni kafilelere katılın, bizlerin de yardımıyla birlikte gelişin.
Brotherhood
EJDER

8

Friday, June 10th 2016, 9:27am

p2p serverına yeni başlayanları da alıyor musunuz ?

9

Friday, June 10th 2016, 12:53pm

p2p serverına yeni başlayanları da alıyor musunuz ?
Evet yardımcı oluruz.

10

Friday, June 10th 2016, 1:07pm

merhaba birliginize gire bilir miyim suan lvl cok düsük ama eski oyuncualrdanim ve hizla yükselirim ..imp tarafındayim adim = sirmertxx

11

Friday, June 10th 2016, 1:26pm

merhaba birliginize gire bilir miyim suan lvl cok düsük ama eski oyuncualrdanim ve hizla yükselirim ..imp tarafındayim adim = sirmertxx
NOT: Kendisi birliğimizde :)

Rate this thread