You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 7th 2016, 3:07pm

Aramıza yeni katılan arkadaşlar.

Selamlar.

Gerek Steam ile gerek ise normal olarak oyuna yeni başlayan Türk arkadaşlarımızı hem oyun hakkında bilgilendirmek hemde zorlandıkları yerlerde yardımcı olmak amacıyla İttifak tarafında bana ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Hoş Geldiniz.

Forumdan özel mesaj atabilirsiniz arkadaşlar.

2

Wednesday, June 8th 2016, 8:30am

İmparatorluk tarafında bana ulaşan arkadaşlara yardımcı olurum fakat genelde sepultura birliğine yönlendiriyorum:)

3

Wednesday, June 8th 2016, 7:18pm

4

Wednesday, June 8th 2016, 8:13pm

New Frontier ücretsiz server.

5

Wednesday, June 8th 2016, 11:35pm

Ben Allods'a yaklaşık 3-4 sene önce başlamıştım arkadaşım tavsiyesiyle bugün Steam'de gördüm yeniden başlayayım dedim gerçekten bu kadar sağlam hikayeli ve devasa dünya boyutlu bir oyun görmedim harika bir RPG.

6

Thursday, June 9th 2016, 1:02am

Bende yeni başladım Smugglers Paradise serverinde

7

Sunday, June 12th 2016, 10:04am

Oyun Türkçe karakterim rusça konuşuyor ? ?( ?(

8

Sunday, June 12th 2016, 3:24pm

İmparatorluk tarafında bana ulaşan arkadaşlara yardımcı olurum fakat genelde sepultura birliğine yönlendiriyorum:)
Oyundaki isminiz nedir ?

9

Friday, June 17th 2016, 2:04pm

29 september 2014 en son bu tarihde girmişim foruma :D Şuan oyunu site üzerinden tekrar indiriyorum ama halen Para veren oyuncuların Koşulsuz Şartsız üstünlüğü devam ediyormu? yani yeni başlayan oyuncular oyunun başlarında hemen ezilip oyunu o gün silme olayları devam ediyormu ? benim en çok merak ettiğim konu bu . Teşekkür ederim...Gene de bi indirip bi bakıcam ortama. :=)