Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Ödül çıkmayan karnifeks kutusu

Evet karnifeks mahfazası gelmiş 30 kristal iyi güzel buruya kadar her şey tamam sorun şu ödül çıkmıyor 100 kutu aç yok 200 aç yok 300 aç yok 400 aç yok 500 aç yok bu işin sonu nereye gidecek içine ödülü koymayı unutulmuş dedim sorduğum kimseye çıkmamış çoğuda 400 kutu açmış bu ödülü almak için ne kadar şanslı olmak lazım uzun zamandır mahfaza açmamıştım bu olaydan sonra da açmam daha bu kadar kısılır mı ( EDİT ) bu mahfazaya ihtiyacı olan oyuncu ne yapsın o kadar kazancı olsa tenezzül etmez ayda 2-3 mahfaza geliyor olmayan bir oyuncu bunları almak 2 bin tl gözden çıkartacak kaç oyuncunun kazancı aylık 5-6 bin tl

(lütfen konuya p2p diyerek yorum yapmayın)

İYİ FORUMLAR
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Discotech« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

2

en iyisi p2p oyuncusu az ama yavaştan çoğalıyor mahfaza derdiymiş taş yapacağıım derdiymiş daha bi çok dert yok yap itemini bak pvpne :)

3

konuya p2p diye yorum yapmayın lütfen dedim ilk yorum p2p anlamadığım konu f2p oyuncuları şuan bıraksa oyunu p2p serveri kaç gün kalacak sanıyorsun oyun kazancının %90 f2p den yapıyor 30-40 oyunculu severle ne kazanacak sanıyorsun lütfen artık f2p oyucularınn açtığı her konuya p2p diye girmeyin

4

pardon yazını 400 kutuya kadar okudum onu göremedim :)

5

Mahfazadan 300,500,1000 kutu açınca muhakkak çıkacak gibi bir garantisi yok malesef,tamamen şans.Bu konuda bende talihsizim.
.

6

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Tabi tabi şans oyun müdahalesi yok yani.

7

mahfazayı çıkartabilen yok sorun orada çıkmayan mahfaza :D çıkartabilen varsa yazsın buraya

8

Tabi tabi şans oyun müdahalesi yok yani.
Yaw senin bugüne kadar 1 tane mahfaza açtığınmı var her konuya zıplıyorsun beyenmiyOsen oynama tek kurus yatırmamış eterden çıkmamış bedava oyun istiyorlar :DD