You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 12th 2016, 8:21am

Ödül çıkmayan karnifeks kutusu

Evet karnifeks mahfazası gelmiş 30 kristal iyi güzel buruya kadar her şey tamam sorun şu ödül çıkmıyor 100 kutu aç yok 200 aç yok 300 aç yok 400 aç yok 500 aç yok bu işin sonu nereye gidecek içine ödülü koymayı unutulmuş dedim sorduğum kimseye çıkmamış çoğuda 400 kutu açmış bu ödülü almak için ne kadar şanslı olmak lazım uzun zamandır mahfaza açmamıştım bu olaydan sonra da açmam daha bu kadar kısılır mı ( EDİT ) bu mahfazaya ihtiyacı olan oyuncu ne yapsın o kadar kazancı olsa tenezzül etmez ayda 2-3 mahfaza geliyor olmayan bir oyuncu bunları almak 2 bin tl gözden çıkartacak kaç oyuncunun kazancı aylık 5-6 bin tl

(lütfen konuya p2p diyerek yorum yapmayın)

İYİ FORUMLAR
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jun 12th 2016, 2:40pm)

2

Sunday, June 12th 2016, 8:34am

en iyisi p2p oyuncusu az ama yavaştan çoğalıyor mahfaza derdiymiş taş yapacağıım derdiymiş daha bi çok dert yok yap itemini bak pvpne :)

3

Sunday, June 12th 2016, 8:49am

konuya p2p diye yorum yapmayın lütfen dedim ilk yorum p2p anlamadığım konu f2p oyuncuları şuan bıraksa oyunu p2p serveri kaç gün kalacak sanıyorsun oyun kazancının %90 f2p den yapıyor 30-40 oyunculu severle ne kazanacak sanıyorsun lütfen artık f2p oyucularınn açtığı her konuya p2p diye girmeyin

4

Sunday, June 12th 2016, 8:58am

pardon yazını 400 kutuya kadar okudum onu göremedim :)

5

Sunday, June 12th 2016, 2:38pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Mahfazadan 300,500,1000 kutu açınca muhakkak çıkacak gibi bir garantisi yok malesef,tamamen şans.Bu konuda bende talihsizim.
.

6

Sunday, June 12th 2016, 3:01pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Tabi tabi şans oyun müdahalesi yok yani.

7

Sunday, June 12th 2016, 3:02pm

mahfazayı çıkartabilen yok sorun orada çıkmayan mahfaza :D çıkartabilen varsa yazsın buraya

8

Sunday, June 12th 2016, 5:03pm

Tabi tabi şans oyun müdahalesi yok yani.
Yaw senin bugüne kadar 1 tane mahfaza açtığınmı var her konuya zıplıyorsun beyenmiyOsen oynama tek kurus yatırmamış eterden çıkmamış bedava oyun istiyorlar :DD

Rate this thread