Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

12. 06. 2016, 20:47

P2P Sunucusu İle ilgili bazı sorular

Merhaba arkadaşlar ben p2p sunucusunda oyuna baslıyacagım sormak istediğim soru;
1=P2p sunucusuna baslamadan once f2p oyunda hesabım vardı onu p2p gecırebılırmıyım
2=Hesabıma Kristal çekip abonelikmi alıcam yoksa direk abonelik alabiliyormuyum
3=''SAVAŞIN KANATLARINI'' alırsam direk abonelik geliyormu yoksa aldıktan sonra abonelik için ekstra paramı ödüyorum.
4=P2p sunucusunun clienti ayrımı yoksa normal oyunu indirip paralı sunucuyumu seciyoruz.
5=User durumu nasıl oyun boşmu dolumu acaba ?

Cevap Veren Arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

2

12. 06. 2016, 21:00

1. si hesabı geçiremezsin . evet kristal alıp kristalle aylık alıcaksın koleksiyoncu paketini alırsan 3 aylık bi hediyen oluyor olmalı . oyunu indirip paralı sunucuyu seçiyorsun . user durumu şuan çok iyi dğeil yavastan toplanıyor millet . İttifak tarafında revolution birliğimiz mevcut %100 türk oluşumudur . bekleriz iyi oyunlar

3

12. 06. 2016, 21:03

Peki f2p hesabımı p2p yapsam ücretli sunucuda oynıyabılırım degılmı yani hem f2p deki hesabımı hemde p2p sunucusundakı hesabımı aynı anda farklı sunucularda oynıyabılırım ?

4

12. 06. 2016, 21:39

Peki f2p hesabımı p2p yapsam ücretli sunucuda oynıyabılırım degılmı yani hem f2p deki hesabımı hemde p2p sunucusundakı hesabımı aynı anda farklı sunucularda oynıyabılırım ?
hayır tabikide

5

14. 06. 2016, 13:07

Oyuncu sayısı bakımından en çok Türk oyuncuya sahip imparatorluk tarafında Utopie birliğine bekleriz :)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

6

15. 06. 2016, 18:43

Oyuncu sayısı bakımından en çok Türk oyuncuya sahip imparatorluk tarafında Utopie birliğine bekleriz :)
bu dediğin artık eskidi sanırım 20 kişi falandınız ittifakta 38 kişi olduk yarısından çoğu yeni başlayanlar. Üzgünüm reklamın çürüdü

7

17. 06. 2016, 02:44

1 Haftadır Aktif olarak oynuyorum "Nick:Oyunbozan" İttifak tarafında 38 değil aynı anda online 5 Türk bile göremedim birader keşke dediğin gibi olsaydı ama malesef öyle değil. 38 Türk ile fotoğraf atarsan senden özür dileyeceğim. Yaklaşık 3 gün önce İmparatorluk tarafında bir karakter oluşturdum "Nick:Hypnos" Loncalarda Türkçe konuşulmuyor ama sürekli online olan en az 3-5 Türk görebiliyorum. F2p den beri İttifakta oynayan biri olarak açıkçası istemeyerekte olsa imparatorluk oynayacağım Türk sayısı da online oyuncu sayısı da imparatorlukta daha fazla.

This post has been edited 1 times, last edit by "tamura399" (17.06.2016, 16:50)

8

17. 06. 2016, 12:08

eskisi gibi 7 24 oyunda değil herkes malum server boş sayılır biz genelde akşamları giriyoruz istediğin yerde oyna elbette

9

17. 06. 2016, 15:02

1 Haftadır Aktif olarak oynuyorum "Nick:Yolgezen" İttifak tarafında 38 değil aynı anda online 5 Türk bile göremedim birader keşke dediğin gibi olsaydı ama malesef öyle değil. 38 Türk ile fotoğraf atarsan senden özür dileyeceğim. Yaklaşık 3 gün önce İmparatorluk tarafında bir karakter oluşturdum "Nick:Hypnos" Loncalarda Türkçe konuşulmuyor ama sürekli online olan en az 3-5 Türk görebiliyorum. F2p den beri İttifakta oynayan biri olarak açıkçası istemeyerekte olsa imparatorluk oynayacağım Türk sayısı da online oyuncu sayısı da imparatorlukta daha fazla.
Birincisi adamın dediği belli en başından beri yalan söylediğinizi söylüyorum ifşa oldunuz.

Alıntı sahibi "KenanReyiz"

Oyuncu sayısı bakımından en çok Türk oyuncuya sahip imparatorluk tarafında Utopie birliğine bekleriz
bu dediğin artık eskidi sanırım 20 kişi falandınız ittifakta 38 kişi olduk yarısından çoğu yeni başlayanlar. Üzgünüm reklamın çürüdü
İkincisi offline sayısı bizde 100 den fazla önemli olan oyunu oynayan kişi sayısı benim dediğim 20 kişi oyunu oynuyor senin dediğin 38 kişiden 5'i anca online oluyor işte aramızdaki fark bu :)

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

10

17. 06. 2016, 21:06

Bu P2P sunucusunun ayrıcalıkları ne ? Kusura bakmayın detaylı bi bilgim yok, yüzeysel anlatırsanız çok sevinrim iyi forumlar.

11

18. 06. 2016, 11:06

nadir nesne dükkanı taş basma vs. yok kısaca parayla güclendirme ve adaletsizlik yok

Noter cette discussion