You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 21st 2016, 5:23pm

Sumaranka gelmiş

Arkadaşlar 20 Haziran günü sumaranka etkinliği gelmiş, forumda bu konuyla alakalı bi haber göremedim. Oyunda savaşlar sekmesinde tesadüfen fark ettim fakat bir türlü giremedim. Kimsenin haberi yokta onun için mi çekmiyor yoksa başka bi sorun mu var bilmek istiyorum. Bir de rus forumlarından takip ettiğim kadarıyla onlarla birlikte bize geliş tarihide aynı. Fakat onlarda yıldırım bineği için yeni bir renk var ve onu haber yaparcasına konu açmışlar. Bizim etkinlik npcsinde yıldırım bineğinin rengi yok. Eksik birşeyler olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
İyi forumlar herkese...

2

Sunday, June 26th 2016, 10:27am

Ben bir iki kez girdim. Çekmesinin sebebi büyük ihtimalle tıklayan olmaması. Binek rengi hakkında bir fikrim yok.
Righteous in Wrath

3

Monday, June 27th 2016, 12:26pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Arkadaşlar 20 Haziran günü sumaranka etkinliği gelmiş, forumda bu konuyla alakalı bi haber göremedim. Oyunda savaşlar sekmesinde tesadüfen fark ettim fakat bir türlü giremedim. Kimsenin haberi yokta onun için mi çekmiyor yoksa başka bi sorun mu var bilmek istiyorum. Bir de rus forumlarından takip ettiğim kadarıyla onlarla birlikte bize geliş tarihide aynı. Fakat onlarda yıldırım bineği için yeni bir renk var ve onu haber yaparcasına konu açmışlar. Bizim etkinlik npcsinde yıldırım bineğinin rengi yok. Eksik birşeyler olduğunu düşünüyorum. Bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?
İyi forumlar herkese...

Sumaranka 12 katılımcı olmadan çekmez.
Binek renginin ismini yaz iletelim.
.

4

Wednesday, June 29th 2016, 2:15am

Şuan Ctrl+M yapıp savaşlar sekmesini açınca sumaranka etkinliğini göremiyorum. Oyundayken bi kaç kişiye sordum onlarda da gözükmüyormuş. Binek renginin ismini bilmiyorum, rusların haberinde de ismi geçmiyo heralde. Google chrom ile çeviri yapıyorum onların haberlerine baktığım zaman ve taktir edersiniz ki pek iyi bi çeviri olmuyor ^^. Zaten binek rengi çok da mühim bir durum değil önemli olan farklı bi etkin yaşamak. İlgilenmek isteyen arkadaşlar için link paylaşabilirim veya kendileri de ordan diğer haberleri takip edebilirler. Cevaplarınız için teşekkür ederim herkese iyi ve keyifli forumlar.

5

Wednesday, June 29th 2016, 8:26am

Discotech

Professional

• Send private message

Hata vermiş olmalı aktifti çünkü ileteyim.
.

6

Wednesday, June 29th 2016, 1:32pm

Discotech

Professional

• Send private message

Sorun düzeltildi.

.