Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

28. 06. 2016, 09:46

Oda Nobunaga

Débutant

• "Oda Nobunaga" started this thread

Travail: Öğrenci

• Envoyer un message privé

Lütfen Birniz Yarrdm Etsin

arkdaşlar oyu çok hoşuma gitti indirmeye çaşltm ilk 2 gblık kısmı indirdi sonra kademeli indirmeye geldi ve indirme hızı o kb ye düştü tüm indirme sınırı fılan hepsini sınırsız yaptım işe yaramıyor lüten yardım edin desteğe mesaj atmama rağmen cevap yok ne yapacağım bilmeyirom ok çaresizm!! :( :(

2

28. 06. 2016, 10:08

Discotech

Professionnel

Travail: Teknik Destek

Güvenlik duvarının kapalı olduğundan emin ol.İnternet hızından kaynaklı olma ihtimalide var.
.

3

28. 06. 2016, 11:29

WasLey

Disciple

Bende gecen tekrar indirmistim oyunu launcherden indirdigimde internet hızı saniye 30/40 kb olarak gösteriyordu ama my.com game centerdan indirdigimde oyun indirme hızı 2 mb a kadar arttı oyunu iki taraftanda indirmeye calış hangisinde hız yüksekse ordan indir..

4

28. 06. 2016, 12:50

Oda Nobunaga

Débutant

• "Oda Nobunaga" started this thread

Travail: Öğrenci

wasley nasıl yapablrm açıklarmsn modun dediği güvenlik duvarını kapadm ve indirme hızım düşük değil superonlie aylık 60 ödüyrz ve okb indirme hızı olması imkansız birazdaha açıklayblrmsn şimdi my.com dan indiremyrm 0kb de kalıyor launcherde de nasıl indiribelrm açıklarsan çok mutlu olurum :(

5

28. 06. 2016, 14:13

WasLey

Disciple

Oyunun kurulum dosyasını indirdikten sonra indirme işlemini 2 şekilde devam ettirebilirsin;
1 ) burdan indirmeye devam edebilirsin..
2) yada buraya tıklayarak indirmeye devam edebilirsin launchere Bilgisayar/(C-D)/Mygames/Allods online/bin/launcher burdan ulaşarak açabilirsin.
Eger iki yoldada hız artmadıysa hızı engelleyen başka bir sorun var demektir.

Discussions similaires

Used tags

!!!!YARDIM!!!

Noter cette discussion