You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, June 29th 2016, 10:27pm

Oyundaki amaç ne?

Evet arkadaşlar nedir bu oyundaki amacımız 70 level olup en güçlüsü olmak mı? Peki olacaksak ne yapmamız gerektigi çok basit.
Eller pamuk ceplere..
Tamam arkadaşlar para da olsun da oyunda bence gssi benden az olan adam da teklemesin beni bi zahmet biz de bi kaç kill alalım savaşlarda hevesimiz Kursagımızda kalmasın
Her hafta güçlendirme paketi cıkıyo sizce de adaletsiz degil mi..
Hadi biz de yatırdık para taş bastık güzel oluyo da
Hadi karnifeksi de anladık arkadaşlar bayramdır (Nası bayramsa..)
Resmen para yatıralım diye bahane buluosunuz yönetim
Hadi bunların hepsini geçtim
Yasker ve aydanus bu kadar mı degersiz olmalı sizce
La yalama oldular yazıktır biraZCık degeri olsun başkanların her gün ölüyolar arkadaş...
He bi de kesince de bişey degişmiyo garip olan şey oyunun hikayesinde biz bu adamlara hizmet ediyoruz bi degeri olsun..

Bence bunlar oyunda olması gereken en temel şeyler hepimizin daha iyi oyun deneyimi icin.. Saygılar gencler

2

Thursday, June 30th 2016, 8:13am

YASKER VE AYDANUSU ÖLÜNCE ÖDÜL GİBİ BİŞİ ÇIKMASI GAYET HOŞ OLUR OYUN İLK ÇIKTIĞINDAN BERİ İSTEDİĞİM BİŞİ UMARIM MOD BEY İSTEĞİMİZİ YETKİLİ YERLERE ULAŞTIRIRLAR(KARŞI TARAFA KADERİN TEBBESÜMÜ YADA GÜÇLENDİRME TARZI BİŞİ GELEBİLİR) 2.KONUYA GELELİM HAYVAN GİBİ PARA YATIRMAKTAN SIKILDIYSA YİNEDE BİŞİLER ELDE EDEMİYOSAN TATATA!!! P2P DİYE BİR SERVER VAR

3

Thursday, June 30th 2016, 9:19am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

YASKER VE AYDANUSU ÖLÜNCE ÖDÜL GİBİ BİŞİ ÇIKMASI GAYET HOŞ OLUR OYUN İLK ÇIKTIĞINDAN BERİ İSTEDİĞİM BİŞİ UMARIM MOD BEY İSTEĞİMİZİ YETKİLİ YERLERE ULAŞTIRIRLAR(KARŞI TARAFA KADERİN TEBBESÜMÜ YADA GÜÇLENDİRME TARZI BİŞİ GELEBİLİR) 2.KONUYA GELELİM HAYVAN GİBİ PARA YATIRMAKTAN SIKILDIYSA YİNEDE BİŞİLER ELDE EDEMİYOSAN TATATA!!! P2P DİYE BİR SERVER VAR
Aydanus ve Yaskere drop eklenebilir, iletir gelişme olursa bilgi veririm.
.

4

Thursday, June 30th 2016, 6:55pm

Ben bakır sikke düştüğünü hatırlıyorum. Eh, hiç yoktan iyidir.
Righteous in Wrath

5

Thursday, June 30th 2016, 7:56pm

kardeş oyunun asıl serverında yani f2p serverında bile tüm dünya serverlarını birleştirerek bi kitle elde ettiler. ki o bile diger oyunlara bakıldıgında azınlık gibi bir şey. p2p serverında npc haric cok az kisilerin bulundugunu düsünüyorum. Ve yasker ve aydanus konusunda : Bence drop keslinlikle olmalı. ve her gece millet sıkılınca gelip kesmesin bizim oyunda hizmet ettigimiz adamları. biraz güclendirilmeli. hatta bir görev verilmeli yasker ve aydanusu öldür tarzında yasker ve aydanusdan alınan ama bu gorev de kolay olmamalı.
Bir de aydanus ve yaskerin kolay olmasının sebebi de her hafta gelen paralı güclendirmelerdir. bi adam aaydanusla teke tek atarken video koymus var mı boyole bisey ...

6

Thursday, June 30th 2016, 11:24pm

P2P de az kişi olabilir ama bu böle büyücek sen az dersen o az derse kim gelecek bu servere...

7

Friday, July 1st 2016, 1:16am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Yorumlarınıza dikkat edin.Oyunculara seçme şansı verilmiş nadir nesne dükkanını kullanmak veya kullanmamak kişinin kendi tercihidir.Burada dayatma yok özgür irade o kadar para yatırmadan oynayan oyuncu var.
.

8

Friday, July 1st 2016, 10:05am

ben iyi oyun deneyimi icin diyorum. sonucta biraz da oyuncular arası eşitlik olması gerekir. tamam taşlar tüm bunlar iyi de her hafta güclendirme gelmesi bu oyuna aylık maaş yatırmassak diger oyunculara yetişemeyecegimiz anlamına geliyor. nadir nesne dükkanı haric ne kadar güclenebilir ki birisi en fazla ?? ayrıca ben bu oyunda kitle gördügümde memnun oluyorum. cünki eglenceli oluyor kitle olmayan bi yere de benim para ödemem sacma geliyor cünki ben gidersem arkamdan da bi kitle gelecegi kesin degil. bırakanlar da var. saygılar...