Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Oyundaki sihirli taş seviyesi hakkında

Beyler benim sihirli taşım şu an 34. seviye ama ben şu an 68 lvl im normal 67 npc si keserken bile çok zorlanıyorum acaba bu sihirli taşların oyunda çok bir etkisi var mı yoksa benim buildimden kaynaklı bir sorun mu?

2

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Tabii sihirli taşın önemi var ama önemli olan item seviyeni oyundaki seviyenle eş deger tutmaya çalış talent hakkındada biraz araştırma yaparsan sorun kalmayacaktır..

3

aslında itemlerimde tam hem silahçıyım hem dericiyim 2si de benim seviyemde ama galiba benim talentimde kaynaklı ;(

4

3-4 seviye taslarınız varsa problem kıyafet kalıtesı yada talentinizde olabılır. meslek kasıp sevıyenıze uygun mavi kıyafetle kendı lvlınızde npc lerı kolayca kesebılırsınız

5

34.seviye olan sihirli taş değil koruyuculuk seviyesi mür harcayan sikilleri kullandıkça yükselir sihirli taş 13. seviyeden yukarı yok . Mobları kesememen yanlış talent ve konboyu yanlış yapmandandır itemde önemli tabi sınıfını yaz ona göre yardım bulman daha kolay olur iyi forumlar
Biliyorsan konuş alim sansınlar Bilmiyorsan sus adam sansınlar