You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 15th 2016, 4:57pm

2

Monday, July 18th 2016, 6:44pm

Buildindeki hangi yanlışı söylesem bilemedim o yüzden sorularla beyan edeceğim.

1. Neden seviye 1 Kan Çeşmesi? Ya hepsini al ya hiç alma. 6 kritik saldırıda bir kan damlası bir alan kritik zehir büyücüsü için bile 1 gelişim aşamasına değmez.
2. Veba Salgını ve Acı Ayini açık değil, o zaman neden Virüs aldın. 9 saniye Virüs atsa bile seviye 2 Virüs 1 Vampirizm hasarı vermez.
3. Kan Bloğu'nu geliştiren talent olmadan nasıl PvP yapacak bu sınıf?
4. Seviye 2 Reanimasyon da Destek Faktörü oynuyorsun, şifa nasıl atacaksın? Reanimasyon'un Destek Faktörü'nde sadece 1 amacı var o da İhanet etkisi ki onu da açmamışsın.
5. Korku var ama hiçbir talenti yok, Son Kurban var ama Kara Perde yok. Zor durumlardan nasıl kaçacaksın?
6. Kasılmalar var da, hasarı kritik attığında arttıran Yan Etkiler talenti Kara Büyücü Destek'te olmazsa olmazdır onsuz nasıl takıma destek sağlayacaksın? Astral adalardaki bossa gidiş yolunu temizlerken bu yeteneğin öneminden bahsetmiyorum bile.

3

Tuesday, July 19th 2016, 9:41am

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

çok biliyorsanız yapın bi talent koyun madem millet talent arıyor adam koymuş en azından cok fazlada bi yanlışı yok gördüğüm kadarıyla

4

Wednesday, July 20th 2016, 1:36pm

Buildindeki hangi yanlışı söylesem bilemedim o yüzden sorularla beyan edeceğim.

1. Neden seviye 1 Kan Çeşmesi? Ya hepsini al ya hiç alma. 6 kritik saldırıda bir kan damlası bir alan kritik zehir büyücüsü için bile 1 gelişim aşamasına değmez.
2. Veba Salgını ve Acı Ayini açık değil, o zaman neden Virüs aldın. 9 saniye Virüs atsa bile seviye 2 Virüs 1 Vampirizm hasarı vermez.
3. Kan Bloğu'nu geliştiren talent olmadan nasıl PvP yapacak bu sınıf?
4. Seviye 2 Reanimasyon da Destek Faktörü oynuyorsun, şifa nasıl atacaksın? Reanimasyon'un Destek Faktörü'nde sadece 1 amacı var o da İhanet etkisi ki onu da açmamışsın.
5. Korku var ama hiçbir talenti yok, Son Kurban var ama Kara Perde yok. Zor durumlardan nasıl kaçacaksın?
6. Kasılmalar var da, hasarı kritik attığında arttıran Yan Etkiler talenti Kara Büyücü Destek'te olmazsa olmazdır onsuz nasıl takıma destek sağlayacaksın? Astral adalardaki bossa gidiş yolunu temizlerken bu yeteneğin öneminden bahsetmiyorum bile.
Şekerim zaten ağırlıklı olarak kasmalık bir talent bu yaptığım pvpde de denedim çoğu oyuncuya hardcore yaptığım bir talentti isteyen pvp yi kendisi şekillendirsin kişiye bağlı gelişim aşaması yeten var yetmeyen var sizinde paylaşımlarınızı bekleriz iyi oyunlar.

5

Wednesday, July 20th 2016, 11:58pm

haki34reis

Bildiğim için talent yapmayı geç ''Gelişmiş Kara Büyücü Rehberi'' başlığı altında talentleriyle beraber çok kapsamlı bir rehber yaptım. Şu an zaten konu sabit, istediğin gibi bakabilirsin.

CivcivCalimero

Her talent kullanılabilir, ancak oyuncular en çok işe yarayanı istiyor. Taşların iyiyse talentlerinin de iyi olması gerekmiyor ancak ben çoğu yerde yanlış gördüm. Kasılmalık talenti bilmem, isteyen adam Şifa Faktörü açarak %30 fazla hasarı es geçer yine de çarını 70 levele kasabilir. Dediğim gibi çok kapsamlı bir rehber hazırladım zaten ben. Sadece hatalarınızı dile getirmek istedim.

6

Thursday, July 21st 2016, 2:48pm

CivcivCalimero

Her talent kullanılabilir, ancak oyuncular en çok işe yarayanı istiyor. Taşların iyiyse talentlerinin de iyi olması gerekmiyor ancak ben çoğu yerde yanlış gördüm. Kasılmalık talenti bilmem, isteyen adam Şifa Faktörü açarak %30 fazla hasarı es geçer yine de çarını 70 levele kasabilir. Dediğim gibi çok kapsamlı bir rehber hazırladım zaten ben. Sadece hatalarınızı dile getirmek istedim
Elbette isteyen istediğini kullanır eline saglık seninde iyi oyunlar.

Used tags

Kasmalık+Pvp

Rate this thread