You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, July 22nd 2016, 7:59pm

Lütfen yardımcı olurmusunuz

benim kendi oynadığım hesabımı steam görmüyor sanki başka bi hesap acmısım gibi gözüküyor 3 kere silip yükledim hala steam allodsu görmüyor steamdeki paramı allods için harcamak istiyorum 10 lvl e kadar o diğer hesabı kastım nadir nesne acılsın diye ama nafile olmuyor neden olabilir steam allodsu neden görmüyor tanımıyor olabilir şuanda kütüphanede ordan acılıyor oyun ama görmüyor lütfen yardımcı olurmusunuz

2

Sunday, July 24th 2016, 1:08pm

Zephyr-

Trainee

• Send private message

Steam üzerinden mevcut bir my.com üyeliğine giriş yapamazsınız. Steam sizin için otomatik olarak yeni bir hesap oluşturur. Bu yeni hesap sizin steam üyeliğinizdir.

Yani anlayacağınız , herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. Başka bir hesap olarak bahsettiğiniz hesap, sizin steam üyeliğinizdir.

You only exist because we allow it

3

Monday, August 29th 2016, 2:34am

hayır mevzu şu bu hesabı açtı steam tamam güzel ama steame bağlanmıyor shift tab yapınca steam arayüzünün acılması lazım ya o gelmiyor nadir nesneden steame bağlanarak steam içerisindeki paramı harcamaya calısırken steame bağlanmadığı için harcayamıyorum yani normal siteye girmişim gibi oluyor nadir nesnede sağ altta hesabı doldur diyince steam ile giriş yapınca steam arayüzüyle birlikte steam bakiyeniz gözükür bağlı olmadığı için bende o yok durum bu ve hala çözemedim

Rate this thread