You are not logged in.

1

Saturday, July 23rd 2016, 8:35pm

Oyuncu sayısı

p2p yi bırakalı bi süre oldu şimdi tekrar düşünüyorum oyuncu sayısı nedir imparatorluk için türk olarak değil genel olarak?
~~WRANGLER~~

2

Saturday, July 23rd 2016, 10:07pm

az yamadan sonra artış bekleniyor göreceğiz. 2 birlik impte 2 birlik ittifakta dominyon yapıyor. Serverin durumu böyle )

3

Sunday, July 24th 2016, 10:02am

az yamadan sonra artış bekleniyor göreceğiz. 2 birlik impte 2 birlik ittifakta dominyon yapıyor. Serverin durumu böyle )
En azından son bir aydır ittifaktan 2 imparatorluktan 3 birlik olmak üzere 5 birlik giriyor dominyona. Birlik ekranından tekrar bak derim. Ha 4 ha 5 diyeceksin belki; ama az oyuncu olan bu serverda rakamları %25 eksik söylemek büyük bir hata bence.

Şu sıralar servera yeni oyuncular gelmeye başladı. Sayı yavaş yavaş artıyor. Yeni patch öncesi daha fazla gecikme derim.
Brotherhood
EJDER

4

Sunday, July 24th 2016, 9:34pm

3 birlik ittifaktan 3 birlik imparatorlukson bi canlanma var gibi son durum bu. Borherhood 3 kişiyle Türk birliğiyiz diye gezeceğinize daha kalabalık bir birliğe katılın.

This post has been edited 4 times, last edit by "Instinct" (Dec 3rd 2017, 10:32pm)

5

Monday, July 25th 2016, 12:02am

Şuanda genellikle dominyon günlerinde olmak üzere oyuncu sayısı akşam saatlerinde fazla oluyor. Bazı günler 5-6 savaş çekerken bazen hiç çekmiyor. Umarım patchden sonra bırakanlar geri döner ve eskisi gibi oyundan daha fazla zevk alırız.
Epilogue Smuggler Paradise
Engineer Empire Side/Utopie

6

Monday, July 25th 2016, 12:05am

Wrangler oyuna tekrar başlıcaksan gel imparatorluğa bare zamanında ben senin için gelmiştim bak :D - KenanReiz

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

7

Thursday, August 4th 2016, 9:15am

CypRush

Beginner

• Send private message

imparatorluk tarafına dun başladım fakat adam göremiyorum eskiden boyle değildi allods